Three Olives Dude Vodka

Publikováno: 23.04.2011 12:44 | Petr Hájek

Nové pití na trhu, které se zřejmě inspirovalo v jednom legendárním filmu. To si zasluhuje bližší pohled!

 

2011-04-23-1

 

Příznivcům undergroundových filmů se jistě ve spojitosti s názvem pití Three Olives Dude Vodka vynořil v paměti film Big Lebowski a jeho stejnojmenný hrdina známý jako "Dude" (takřka neustále popíjející vodku v koktejlové podobě). Zda jde pouze o shodu náhod, nebo se tvůrci skutečně inspirovali v tomto díle není známo, nicméně to nás až tak tak nemusí zajímat.

Three Olives Dude Vodka je prý v chuti trochu podobná Mountain Dew a na míle vzdálená všem těm nedobrým doslazovaným likérům typu uměle slazený schnapps nebo vodka Firefly, která díky ledovému čaji chutná jako 200 let starý hrnek čaje. Novinka na tom tedy určitě není zle. A cena? Za láhev 0,75 l dáte okolo 16 USD.

 

2011-04-23-1

 

Co je pro nás naopak důležité maximálně, tak jak novinka na trhu chutná. Dle osob, které ji degustovaly je první dojem ostrý, jak je koneckonců u vodky zvykem, potom však získá navrch citrusová a limetková chuť, takže se člověk vysloveně těší na další doušek. Síla 35 % je k člověku milostivá, nicméně chápeme, že jsou mezi námi i osoby, kterým to již připadá málo/moc.

Zkrátka, vodka Three Olives Dude Vodka, opět podobně jako film (těch náhod je už opravdu moc!), potvrdila, že není ani tak o slovech, jako spíše o těžko popsatelných stavech mysli. A podobný stav byl i zde jakýmsi kouzlem stočen a naservírován. Abychom to shrnuli: dva pijáci Three Olives Dude Vodka si dokonale rozumí i beze slov, popřípadě si vystačí s tím oním jediným a nejdůležitějším ve filozofii pitiva i filmu: "Dude!".

Hodnocení článku:Komentáře

Na svatební cestě s Anetou Vignerovou a Davidem Krausem Na svatební cestě s Anetou Vignerovou a Davidem Krausem           "Bylo to spontánní, najednou to přišlo, neřešili jsme to dlouho. Taková... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!