Vodní pistole s vyměnitelnými zásobníky...

Publikováno: 04.05.2011 14:34 | Petr Hájek

...aneb postarejte se rodině na dovolené o ty nejlepší vodní bitvy v historii!

2011-05-04-1

 

Jistě jen málokdo nám nebude věřit, když prohlásíme, že je to už pěkný čásek, co jsme naposledy viděli kloudnou inovaci v oblasti vodních pistolí. Každá vodní bitva, které jste byli účastníkem, jistě nakonec skončila tak, že se vyhlásila pauza a všichni dolévali své pistole. S novým vynálezem firmy Hasbro ale nemusíte akci přerušit celou dovolenou.

Novinka se jmenuje "Super Soaker" a stojí za ní známý výrobce hraček firma Hasbro. Tvůrci zkrátka přišli s novým způsobem, jak mít v záloze rezervní vodu, namísto dlouhodobého dolévání někde "u pramene". Zde jen prostě přehodíte zásobník a je to.

 

2011-05-04-1

Zásobníky jsou překvapivě inteligentně navrženy. Když jsou plné a třeba si s ním házíte, nevypadne ani kapka, po zacvaknutí do pistole jsou ale plně funkční. To pochopitelně za předpokladu, že si je nejprve dolijete (operace na pár vteřin).

Zásobníků si díky klipu můžete připoutat na opasek, kolik jen uznáte z vhodné. Cena novinky je v naší tvrdé středoevropské měně nějakých cca pár set Kč s tím, že rezervní zásobník stojí další asi stovku. Mimochodem, doma můžete třeba tvrdit, že podobná pistole je nezbytnost na přesné zalévání rajčat v truhlíku na chatě...

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!