Vybíráte dárek pro rodinu či přátele? Zkuste zážitek!

Publikováno: 08.10.2012 13:58 | PR

S nejrůznějšími zážitkovými dárky se poslední dobou roztrhl pytel - vybírat můžeme ze zážitků adrenalinových, přes možnost vyzkoušet si různá povolání až po zážitky žertovné. Z nabídky vyberete pro každého a garantujeme vám - tento dárek nebude ležet na dně skříně!

Ferrari

Zdroj: esennce.cz

Proč darovat právě zážitek?

  • Hodí se pro každou příležitost - k svátku, narozeninám, ale i svatbám, výročím nebo Vánocům.
  • Obdarovat jimi můžete kohokoli - rodinu, kamarády nebo novomanžele.
  • Můžete vybrat přesně dle zájmů obdarovaného.
  • Obdarovaný nemusí řešit, kam dárek v bytě uložit.
  • Zážitky můžete podarovat i celou rodinu naráz!
  • Na zážitek pro oslavence se můžete složit s přáteli.
  • A v neposlední řadě - na tento dárek obdarovaný jen tak nezapomene!

Jaké zážitky patří mezi neoblíbenější?

Mezi muži i ženami svorně vítězí gurmánské zážitky - rádi dostávají buď večeře na netradičních místech (Pražský hrad, středověká krčma) nebo přímo kurzy vaření s profesionály (thajská kuchyně, sushi nebo kurzy vaření kávy patří mezi nejvyhledávanější).

Gourmet Tábor

Zdroj: esennce.cz

Mladší ročníky preferují netradiční dárky ve formě adrenalinových povyražení. Oblíbené jsou jízdy vozy Hummer nebo Ferarri. Nejodvážnějším přátelům (nebo těm, kterým potřebujete nadzdvihnout mandle) můžete darovat tandemový seskok nebo bungee jumping.

Náš tip: S.W.A.T. výcvikem neurazíte žádného muže!

Snil váš známý v dětství o povolání policisty? Pak doporučujeme S.W.A.T. výcvik na cvičišti Milovice u Prahy! Jde o výcvik taktiky a užití speciálních zbraní, které mají jinak pod palcem jen zásahová komanda.

výcvik SWAT

Zdroj: esennce.cz

Zážitek trvá cca 4 hodiny včetně instruktáže skutečného velitele zásahové jednotky a následného řešení fingovaného případu - osvobození rukojmí, drogová razie a podobně. Potřebujete jen pevné boty, odvahu a náhradní oblečení (kdyby to s tou odvahou přece jen nevyšlo).

Hodnocení článku:Komentáře

Kompletní transplantace obličeje? Možné! Říká MUDr. Bohdan Pomahač Kompletní transplantace obličeje? Možné! Říká MUDr. Bohdan Pomahač MUDr. Bohdan Pomahač stojí u zrodu rekonstrukční plastické chirurgie. Patří k lidem, kteří pokládají základy a rozvíjejí tento,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!