Vyhrajte pilotní licenci od Breitlingu

Publikováno: 14.05.2011 08:36 | Michal Novák
Breitling Photo Contest

Máte rádi letadla, létání nebo Breitling? Zbývájí poslední 4 dny Breitling's Facebook contest. Chopte se příležitosti a pošlete jim fotografii, která, co nejlépe zachycuje ducha létání ("spirit of aviation", český překlad nebude nejpřesnější). Pokud uspějete můžete získat pilotní licenci nebo zážitek života ze švýcarských dílen Breitling.

Nahrané fotografie budou hodnoceny fanoušky Breitling a porotou složenou z výjimečných osobností spojených s létáním. Mezi porotu usedne herec a pilot John Travolta, profesionální vzduch-vzduch fotograf Katsuhiko Tokunaga a letecký inovátor Yves "Jetman" Rossy. Hodnotit se začne 18. května a skončí 15. června.

Více informací najdete přímo Faceboooku Breitlingu: www.facebook.com/Breitling.

Hodnocení článku:Komentáře

Porsche 911 Carrera 4 GTS:  Pohon všech kol a výkon 408 koní! Porsche 911 Carrera 4 GTS: Pohon všech kol a výkon 408 koní! Společnost Porsche rozšiřuje nabídku vrcholných provedení modelové řady Carrera. Carrera 4 GTS s karoserií Coupé nebo Cabriolet bude... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!