Znáte The Big Game?

Publikováno: 07.05.2012 12:06 | Petr Radlický

Hazardní hry dobývají svět. Dostali se z kamenných heren na internet a nyní i do televize. Seriál o nejlepších hráčích The Big Game je čím dál populárnější.

Poker online

Pokud navštěvujete servery, které se zabývají pokerem, možná už jste narazili na některé díly amerického seriálu či spíše reality show The Big Game. Pro všechny, co hrají online poker, je to ta nejlepší televizní zábava.

Sponzorem tohoto pořadu je legendární Pokerstars.net a Fox Network. Hraje se o stovky tisíc dolarů. Cílem je získat peníze pro dobrou věc a hlavně se skvěle bavit akční hrou těch nejlepších hráčů světa. Hraje se Texas holdem bez limitu a to o hodně velké peníze.

Princip pořadu

Mezi nejlepší světové hráče je vybrán jeden neprofesionální hráč jakožto divoká karta. Ten má vždy nějaký ušlechtilý cíl, jako je pořízení nového invalidního vozíku pro bratra. Divokou kartou může být kdokoliv od řidičů autobusů po téměř profesionální hráče. Proti milovníkovi hazardních her, který většinou hraje jenom poker online o pár dolarů, jsou ale ti nejlepší hráči po celých 150 her. Poker pravidla bývají různě upravována. Hra je tak vždycky atraktivní.

Rychlá, komentovaná hra přímo v herně v Las Vegas je daleko zábavnější, než klasické záznamy zápasů. Hráči spolu tlachají, vzpomínají na slavné hry a v podstatě popisují divákům, jak hrát poker na nejvyšší úrovni. Takhle blízko se k profi hráčům jen tak nedostanete. A ti si to taky pořádně užívají. Navíc, jestli chcete vědět,jak hrát poker profesionálně, můžete se v tomto pořadu hodně naučit.

Kromě Las Vegas, kde bylo natočeno v první sezóně dvanáct dílů, se The Big Game od roku vysílá i v Anglii na Channel5. Do pořadu se může přihlásit každý a to přímo i ze stránek, kde najdete i archiv všech odvysílaných dílů.

Procvičte si poker pravidla a pobavte se s nejlepšími pokerovými hráči světa a naučte se nějaké finty pro váš vlastní online poker skill.

Poker online
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!