Eye Of The Tiger

Publikováno: 18.01.2016 21:53 | Jiří Hofbauer

Nemusíš tomu věřit. Ale kdy jsem řekl tvý mámě: „Tohle dítě bude nejlepší dítě na světě. Tenhle kluk bude lepší, než si umíme představit.“ A tys rostl a prospíval. Žasli jsme nad tebou. Každej den byl malej zázrak. Pak nastal čas osamostatnit se, vykročit do světa sám za sebe, jenže někde na té cestě ses změnil. Nebyl jsi sám sebou. Od lidí kolem sis nechal nakukat, že nejsi tak dobrej. Když bylo ještě hůř, začal jsi hledat vinu jinde. Ve velkým stínu.

Svetr Bottega Veneta. Košile Lanvin.

Eye Of The Tiger1

Zdroj: Raul Docasar/scmp.com

Svetr Alfred Dunhill. Košile Prada. Kalhoty Bottega Veneta.

Eye Of The Tiger2

Zdroj: Raul Docasar/scmp.com

Řeknu ti něco, co už víš. Svět není jen samý slunce a duha. Je to hodně zlý a drsný místo a, i když jsi sebesilnější, srazí tě na kolena a nechá tě klečet, když to připustíš. Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to, jak inkasuješ, tady jde o to, kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš! Kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě! Jenom tak se vítězí!

Kardigan Bottega Veneta. Košile Alfred Dunhill. Kalhoty Hermés.

Eye Of The Tiger3

Zdroj: Raul Docasar/scmp.com

Svetr Hugo Boss. Džíny Saint Laurent. Šála Alfred Dunhill. Boty Giorgio Armani.

Eye Of The Tiger4

Zdroj: Raul Docasar/scmp.com

Chce to znát svoji cenu a jít houževnatě za svým, ale musíš umět snášet rány! A ne si stěžovat, že nejsi tam, kde jsi chtěl, a ukazovat na toho nebo na toho, že to zavinili. To dělají zbabělci a to ty nejsi! Jsi lepší! Pamatuj! Já tě budu mít vždycky rád. Ať se stane cokoliv. Jsi můj syn, moje krev. Jsi to nejlepší, co v životě mám. Ale dokud nebudeš věřit sám v sebe, budeš živořit!

Košile a svetr, oboje Dior Homme. Blazer Burberry. Kalhoty Bottega Veneta. Boty Lanvin.

Eye Of The Tiger5

Zdroj: Raul Docasar/scmp.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!