Parfém Fan di Fendi Pour Homme

Publikováno: 29.04.2013 15:42 | Jiří Hofbauer

Po devíti letech představil italský módní dům novinkový parfém pro muže Fan di Fendi Pour Homme. Tým parfumerů Francois Demachy, Delphine Lebeau-Krowiak a Benoit Lapouza při vzniku vůně vycházel ze základů patrně nejznámnějšího pánského parfému této značky Fendi Uomo, který byl na trh uveden už v roce 1988.

Fan di Fendi Pour Homme v sobě mísí notnou dávku sofistikovanosti a tajemnosti, kterou ocení nejeden městský elegán. Cílem parfému není vytvářet instatní charisma, ale dotáhnout přirozenou osobnost každého muže.

Parfém v sobě mísí citrusovou vůni sicilský mandarinek a bergamotu z Kalábrie, lehké dřevité tóny a svěží bazalku, cedr, kardamom, růžový pepř a kůži.

Tváří kampaně nového parfému se stal hudební producent a DJ Mark Ronson. Na klín u posadili modelku Anju Rubik.

EDT 100ml & Outerbox
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!