Fendi spouští svůj první online obchod

Publikováno: 13.04.2015 00:44 | Jiří Hofbauer

Fendi s potěšením oznamuje, že spustilo svůj první online obchod, který už je v provozu v Evropě a během roku se rozšíří i na USA a Japonsko. V roce 2016 budou následovat další trhy.

Internetový obchod provozuje přímo římský módní dům a je přístupný na nové podobě stránek fendi.com. Zákazníkům Fendi nabídne 360° zážitek, prémiový výběr produktů i prémiové služby.

Díky online obchodu Fendi rozšíří svou maloobchodní síť, protože bude moci oslovit i klienty vzemích, kde dosud nemá kamenné obchody, a stávajícím zákazníkům nabídne vyšší a komplexnější služby na vyšší úrovni.

„Lépe poznat naše klienty a nabídnout jim tento další nástroj je pro nás zásadní, abychom dokázali reagovat na jejich stále náročnější potřeby,“ uvedl Pietro Beccari, předseda představenstva a generální ředitel Fendi. „Spuštění elektronického obchodního kanálu je důležitým krokem pro Fendi, které je vždy na špičce a promptně reaguje na potřeby stále se měnícího trhu.“

Online jsou ke koupi následující dámské kolekce: kabelky, drobné kožené výrobky, obuv, bižuterie, látkové doplňky, brýle, přívěsky ke kabelkám a vybrané klíčové modely z přehlídky jaro/léto 2015.

Z pánských kolekcí jsou k dispozici kategorie tašek, drobných kožených výrobků, obuvi a doplňků.

Navíc budou na Fendi.com prezentovány některé exkluzivní výrobky Fendi a v předpremiéře tu budou v prodeji speciální minikolekce.

Na nových stránkách fendi.com si tak můžete objednat i nejnovější kousky z kolekce Fendi jaro/léto 2015 s dodáním do České republiky.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!