Festina Hero: Hledáme českého Gerarda Butlera

Publikováno: 23.05.2016 09:39 | Redakce

Festina volně navazuje na globální kampaň s Gerardem Butlerem. Hledá svého hrdinu - hrdého nositele hodinek Festina a vyhlašuje soutěž pro muže #festinahero. Vítěz, kterého vybere odborná porota ve složení Martin Hradecký (ELLE), Tomáš Otta (ForMen), Eva Mchitarjan (ejvifreedom.com) a Robin Bery, získá kromě hodinek Festina i jedinečnou šanci nafotit fashion story pro letní vydání časopisu ForMen s profesionály. Soutěžní fotografie mohou zájemci přihlašovat na webu festina.cz/hero do 10. června.

gerard

Zdroj: Festina

Poté, co Festina představila Gerarda Butlera jako svou novou tvář a světem proletěl krátký film Time to Live, navazuje značka lokálně volně inspirovanou kampaní #festinahero a hledá českého Gerarda Butlera.

A kdo má šanci? #festinahero je akční, cílevědomý a umí si za každou cenu užít svůj čas. Navíc se nebojí udělat ve svém životě něco neplánovaného, třeba nafotit fashion story pro letní vydání časopisu ForMen, která je jednou z hlavních cen pro vítěze. Toho vybere 13. června porota složená z Tomáše Otty, šéfredaktora časopisu ForMen, Martina Hradeckého, redaktora časopisu ELLE, a influencerů Evy Mchitarjan z blogu ejvifreedom.com a Robina Beryho. Zájemci se mohou přihlašovat do 10. června na webu festina.cz/hero, kam nahrají fotky celé postavy, obličeje a své oblíbené činnosti, na kterou si nejraději najdou čas.

Vítěz se může těšit na luxusní hodinky, jež nosí samotný Gerard Butler a zmiňované focení s profesionálním fotografem Matějem Třešňákem, vítězem Czech Press Photo. Focení bude probíhat ve dnech 14. a 15. června, soutěžící by si tedy měli dopředu udělat čas na případný výlet do Prahy.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek BMW Motorrad R 5 Hommage: esence krásy a jednoduchosti BMW Motorrad R 5 Hommage: esence krásy a jednoduchosti BMW Motorrad před 80 lety představilo veřejnosti motocykl BMW R 5. Tento technicky doslova evoluční stroj určil, jak budou motocykly vypadat... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!