Festival sportu, tance a zábavy: SportLife, DanceLife Expo a In-Joy 2014

Publikováno: 04.11.2014 23:20 | PR

Již tento víkend proběhne na brněnském výstavišti Festival sportu, tance a zábavy – SPORTLife, DANCELife Expo, IN-JOY.

Geňa tančí rekord

V sobotu, v pavilonu B se odehraje mega flash-mob pro širokou veřejnost – pokus o překonání rekordu, tento rok s Richardem Genzerem, který kvůli tomu dokonce zhodil nějaké to kilo. Přijďte všichni!

Kde a kdy: sobota 8.11. ve 13.30 - pavilonB

genzer

Zdroj: BVV

Maminky Alena Antalová, Hanka Kynychová a Eva Decastelo poběží Maminy Run

Sobota bude patřit běhu pod názvem Maminy Run. V Brně na pětikilometrovou trať vyběhnou i tři známé a krásné ženy – Alena Antalová, Hanka Kynychová a Eva Decastelo. To ale není běhům konec - po oba víkendové dny se na výstavišti poběží ještě SPORT Life Run a Universálmánie - závod všestrannosti.

Kde a kdy: sobota 8.11. ve 10.00 - pavilonB

Neobvyklé sporty, závody, zábava a mistr světa Dominik Nekolný

Návštěvníci mohou využít možnosti vyzkoušení neobvyklých sportů –na příklad skimboarding, headis, slackline nebo unicurling. Na výstavišti se budou odehrávat –ukázky – sebeobrany, potápění, sálové cyklistiky a další. Nebude chybět cyklistický závod Mistrovství ČR v biketrialu nebo Rock Point Český pohár v boulderingu. Pro adrenalinové nadšence zde bude Mercedes Benz zóna s Monster U-rampou. V hale F se rozpoutá doslova freestylové peklo! Hlavní roli bude hrát Meatfly Big Air - 4denní show na sedmimetrovém skoku! Další zajímavostí bude profesionální show v podání mistra světa Dominika Nekolného a jeho týmu BMX Show.

Kde a kdy: po celou dobu akce

David Egydy

Zdroj: BVV

Kondice, hubnutí, zdraví, krása a dietolog Petr Havlíček

Zdravotní diagnostika bude po celou dobu akce pro návštěvníky veletrhu zdarma. Takže návštěvníci si mohou nechat udělat analýzu stavby těla, pod dohledem lékařů z Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie naměřit EKG, na stánku Sanasportu budou návštěvníci mít možnost diagnostikovat svá chodidla a na stánku Neuroprogress si zase návštěvníci mohou nechat zkontrolovat psychický stav a míru stresu.A fanoušci dietologa Petra Havlíčka se můžou těšit na jeho zajímavou přednášku o zdravém stylu života.

Kde a kdy: po celou dobu akce, Petr Havlíček v sobotu

Horolezec Radek Jaroš pomůže herci Janu Budařovi slanit výškovou budovu BVV

V pátek bude pod dohledem zkušeného horolezce Radka Jaroše slaňovat výškovku herec a hudebník Jan Budař.

Osobnosti zde ovšem nejsou jen kvůli slaňování, ale účastní se dvou známých festivalů. Mezinárodní festival alpinismu  a cestovatelského festivalu Kolem světa.

Kde a kdy: Slaňování – pátek 7.11. ve 12:00 – administrativní budova BVV, Mezinárodní festival alpinismupav. E- 7.11.  a festival Kolem světa – 8-9.11. v Kongresovém centru BVV

Rodiny s dětmi si to letos obzvláště užijí

Pokud by se měl někdo na letošní veletrh SPORT Life opravdu těšit, pak jeho nejmenší návštěvníci. Organizátoři pro ně připravili například Školičku in-line bruslení včetně instruktáže a bruslí k zapůjčení, sobotní závod na šlapacích čtyřkolkách, skákací hrad, dětský koutek, trampolíny,  lanové centrum, dopravní hřiště, DecathlonCup - soutěž v lukostřelbě nebo Kids studio, kde budou probíhat taneční workshopy.

Kde a kdy: po celou dobu akce

Herní zóna na In-Joy: PC turnaje, volné hraní, soutěže, youtubeři a Pavel „Herdyn“ Mikeš

Součástí festivalu IN-JOY je herní zóna, v níž je po celé tři dny připraven nabitý program pro hráče a fanoušky PC gamingu. Herní zóna v pavilonu B se dělí na 4 arény s odlišným programem. Ve čtyřech arénách – Microsoft, Playzone, Hitpoint a Conquest – se budou hrát desítky her, turnajů a soutěží.

V sobotu a v neděli bude přítomen Pavel „Herdyn“ Mikeš, který bude hrát s vítězi turnajů nebo s návštěvníky. Neboudou chybět ani známí youtubeři.

Kde a kdy: po celou dobu akce

Street city – streetové městečko ve stylu New Yorku 80 let

V pavilonu E zažijí návštěvníci ojedinělou atmosféru v rámci vytvořeného městečka IN-JOY STREET CITY s vizáží New Yorku osmdesátých let minulého století. Program bude po celou dobu doslova nabitý zábavou, v každém sektoru a zóně nějaká show a exhibice, soutěže pro diváky, vystoupení umělců, workshopy.

Kde a kdy: po celou dobu akce

Kopie - Streetcity1

Zdroj: BVV

Tanec jako životní styl

Pavilon B a její Evropa 2 stage, se stane místem hlavních programů jak pro Dance Life Expo, tak pro In-Joy. V pavilonu B se odehrají také megaworkshopy pro širokou veřejnost a flash-mobpokus o překonání rekordu, tento rok s Richardem Genzerem. V sobotu navečer čeká návštěvníky uchvacující podívaná v pavilonu B - POLEMOTIONS 2014 -  neuvěřitelná show tanečníků pole dance.

Kde a kdy: po celou dobu akce, Polemotions – sobota večer

Kopie - 12039

Zdroj: BVV

A dva párty večery – pátek a sobota

V pátek se uskuteční In-JOY Talent Contest – finále talentové soutěže a hned poté následuje  After párty s Veronou, Royal Elements, šálovou akrobacií, akrobatickou gymnastikou, lightshow Pyroterra, Art4People a DJs. V sobotu po pole dance soutěži – Polemotions, následuje Cubana párty. Tanec v rytmu salzyJ

Kde a kdy: Pátek a sobota večer

A na co nesmíme zapomenout?

Souběžně totiž na výstavišti probíhají ještě další tři akce – Caravaning Brno – veletrh obytných vozů a karavanů, Theatre Tech – veletrh divadelní a jevištní techniky a Gaudeamus – veletrh pomaturitního vzdělávání.

Každý návštěvník, který chce vstup za 100Kč se musí zaregistrovat na webu a zadat kod: SPORTLIFE100KC
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!