Fiat Fullback: spolehlivý 4x4 parťák pro práci i volný čas

Publikováno: 01.09.2016 11:22 | PR

Nový pick-up Fiat Fullback přijíždí do prodejní sítě Srba Servis

Odolný vůz s korbou a mimořádnými schopnostmi v terénu, který můžete používat každý den i pro volný čas? Donedávna šlo o nemyslitelnou kombinaci, pick-upy jsou i dnes často považovány za primitivní a nekomfortní stroje. Nový Fiat Fullback modelového roku 2016 dokazuje, že i tato kategorie vozidel umí kromě užitných vlastností potěšit svého řidiče moderní komfortní výbavou a skvělými jízdními vlastnostmi pro každý den. V jeho robustní karoserii se skrývá moderní turbodiesel a vyspělý systém pohonu všech kol, které zaručí příjemnou jízdu po silnici a zároveň nezastavitelnost v terénu. Fullback je jakožto jeden z prvních pick-upů na světě poháněn celohliníkovým motorem, jeho naftový čtyřválec se zdvihovým objemem 2,4 litru disponuje výkonem 150 nebo 180 koní. Řadit můžete sami šestistupňovou manuální převodovkou nebo vše nechat na pětistupňovém automatu. Fullback se může pochlubit nájezdovým úhlem 30 stupňů, přechodovým úhlem 24 stupňů a bočním náklonem až 45 stupňů, jeho pohon všech kol snadno ovládáte otočným voličem. Během jízdy po běžné silnici oceníte režim 2H, při kterém jsou v rámci úspory paliva poháněna pouze zadní kola. Režim 4H pak připojí i přední kola, v módu 4HLC je uzamčen mezinápravový diferenciál pro lepší trakci v terénu a nejextrémnější režim 4LLC pak aktivuje redukci, díky které Fullback zdolá i ty největší překážky.

_O9A8429-1

Zdroj: Srba Servis / Fiat

Vůz je nabízen v pětimístné verzi Double Cab s dvěma páry dveří a korbou o délce 152 cm, nebo jako čtyřmístný Extended Cab s jedním párem dveří a korbou o délce 185 cm. Obě provedení mají ložnou kapacitu 1 tuny a utáhnou přívěs o hmotnosti 3,1 tuny.

160615_Fiat-Professional_Fullback_05

Zdroj: Srba Servis / Fiat

Uvnitř se řidič může těšit na bluetooth handsfree, multimediální systém s navigací a dotykovou obrazovkou, bezklíčové startování či užitečnou parkovací kameru. Ocení také systém varování před opuštěním jízdního pruhu či funkci Hill Holder, která zabrání rozjezdu vozu v kopci.

Fiat-Fullback-Interior

Zdroj: Srba Servis / Fiat

Zcela nové 4x4 Fiat Fullback modelového roku 2016 je již nyní k dispozici v prodejní síti Srba Servis. Jeho cena začíná na mimořádně výhodných 551 930 Kč bez DPH.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!