Finalistky soutěže Česká Miss čeká soustředění v exotickém Thajsku

Publikováno: 12.01.2016 08:38 | Redakce

Desítku finalistek letošního ročníku soutěže Česká Miss čeká čtrnáctidenní soustředění v Thajsku. Pobyt pro dívky zajistila cestovní kancelář Čedok a Thajská centrála pro cestovní ruch. Dívky odletí z Prahy 12. ledna do Bangkoku, kde se teploty pohybují nad 30 stupňů. Kromě příprav na dubnové finále je pro ně připraveno i mnoho dalších aktivit. Před odletem se uskutečnila tisková konference v prostorách rezidence Velvyslanectví Thajského království v Praze za přítomnosti Jeho excelence Naronga Sasitorna. Setkání moderoval scénárista finálového večera Libor Bouček. Mezi hosty nechyběla ani patronka soutěže Iva Kubelková a vítězky soutěže Česká Miss 2015.

Desítka finalistek soutěže Česká Miss 2016

Zdroj: Česká Miss

Po celou dobu dvou týdnů, které soutěžící v této jihoasijské zemi stráví, budou mít dívky příležitost se nejen seznámit s místními krásami a tradicemi, ale především načerpají síly a nové zkušenosti pro nadcházející finále. Součástí programu je i focení a natáčení v různých prostředích či při plánovaných aktivitách. O beauty fotky se postará fotograf Lukáš Dvořák. Ze společenských událostí se dívky zúčastní například večeře se starostou města Pattaya, setkání s thajským guvernérem Tourism Authority či galavečeře na úřadě Thajské centrály pro cestovní ruch.

Iva Kubelková a finalistky

Zdroj: Česká Miss

„Dívky si vyzkouší thajský box, navštíví krokodýlí farmu a podívají se i do exotické zahrady s tropickou faunou a flórou Nung Nooch Village,“ popisuje Ali Marzouki, zástupce thajské centrály v ČR. Čeká je i další poznávání mnoha koutů jedné z nejoblíbenějších turistických destinací – kromě měst Bangkok a Pattaya uvidí i největší ostrov Phuket na jihu Thajska či ostrov Jamese Bonda. „Mezi prací a cestováním po nejkrásnějších místech Thajska si finalistky budou moci odpočinout například při vodních sportech nebo proslulých thajských masážích. Užijí si dosyta i výbornou místní kuchyni a dokonce absolvují i krátký kurz vaření,“ dodává Ali Marzouki.

Libor Bouček_TK_Česká Miss

Zdroj: Česká Miss

V opravdu letním počasí se nejen k focení, ale i příjemnému osvěžení v moři budou hodit plavky značky Astratex. Pokožku před slunečními paprsky ochrání produkty AVON, sluneční péči na namáhané vlasy poskytl salón Franck Provost. Všechny finalistky dostanou jako vzpomínku i řetízek s briliantem od společnosti Lucy Diamonds. Pro zaznamenání všech svých zážitků budou mít finalistky bílé fotoaparáty značky Olympus PEN E-PL7 + 14–22 mm II R. Tento model je ideální pro všechny, kdo chtějí kvalitní fotografie, ale vyhledávají především kompaktní a lehká zařízení ve skvělém designu.

Velvyslanec Thajska s manželkou a finalistkami

Zdroj: Česká Miss

„Věřím, že si všechny soutěžící z Thajska odvezou spoustu nezpomenutelných zážitků. Říká se, že je to země úsměvů, a ten jim chceme na tvářích vykouzlit také. Nebudou to jen dva týdny práce, ale i poznávání nových míst, lidí a tradic,“ popisuje Hynek Špinar, ředitel komunikace ?a strategického rozvoje cestovní kanceláře Čedok.

TK_Česká Miss před odletem

Zdroj: Česká Miss

„Ráda bych poděkovala všem partnerům soutěže i panu velvyslanci za pozvání. Díky nim budou mít spoustu krásných vzpomínek na celý život,“ dodává Marcela Krplová, ředitelka soutěže Česká Miss. Po zahraničním soustředění v Thajsku čeká finalistky i domácí příprava na Farmě Čapí Hnízdo a v Praze také tradiční Ples v Opeře. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční 2. dubna 2016 v Obecním domě. Přímý přenos bude vysílat televize Prima.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!