Fotbalisté pozor! Adidas přichází s novou kolekcí.

Publikováno: 03.08.2016 19:36 | Štěpán Molitor

Adidas Speed of Light. Edici kopaček pro sezonu 2016/2017

Se začátkem fotbalové sezony 2016/2017 přichází adidas Football s edicí kopaček Speed of Light. Trojice kopaček je inspirována lomem světla, ke kterému dochází při experimentech se světlenou rychlostí a ukáže se ve třech barevných provedeních – Solar Red, Solar Yellow a Solar Blue.

adidas-speed-of-light-2016-17-boots-pack (1)

Zdroj: Adidas official

Speed of Light navazuje na edici Mercury Pack, chromované kopačky představené před vrcholy uplynulé sezony, a přichází v tkaničkové a beztkaničkové variantě. „Kluci z reprezentace již ozkoušeli chromovanou verzi na EURU a nemohli si ji vynachválit. A i mě tato nová edice při tréninku perfektně seděla na noze,“ říká fotbalový útočník Milan Baroš.

Kromě klasické tkaničkové verze 16.1 bude k dostání i prémiová verze 16+ bez tkaniček. Ta zajišťuje celistvý povrch celé boty a snižuje odpor vzduchu.

X16+ a X16.1 PURECHAOS byly vyvinuty pro ty nejrychlejší světové fotbalisty a závratnou rychlost symbolizuje i jejich červená barva. Boty využívají moderního purecut sock systému, se kterým pracují všechny tři kopačky z edice – ten důmyslně překryje zavazování a díky své přilnavosti k noze zajistí hráči dokonale padnoucí kopačku. V nadcházející sezoně ho obují hvězdy jako Gareth Bale a Luis Suarez.

ACE 16+ a 16.1  PURECONTROL je jednou z nejvíce inovativních kopaček ve svém odvětví a také první, která na vrcholové úrovni přišla s verzí bez tkaniček.  Podešev Sprintframe a kónické kolíky byly zkonstruovány tak, aby naplnila potřeby technických hráčů, kteří potřebují dokonalou stabilitu i na malém prostoru a míč těsně u nohy pro rychlé změny pohybu. V blížící se sezoně se na ně spolehnou například hvězda EURA Paul Pogba či Ivan Rakitić.

Poslední kopačky z edice byly inspirovány nejlepším hráčem všech dob. Messi 16+ a 16.1 PUREAGILITY zaručí perfektní stabilitu díky purecut sock systému a díky promyšlené konfiguraci kolíků umožní otočky a kličky ala Messi úplně každému. Boty se pyšní zářivou modrou barvou, která upoutá na první pohled. „Velmi oceňuji variabilitu této edice,“ říká bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Triumph Gentleman's ride: na klasické motorce ve stylu Triumph Gentleman's ride: na klasické motorce ve stylu Motorkářská značka Triumph měla vždy prim v tvorbě klasickým motorek. V současné době, je po takových motorkách snad největší... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!