Fotbalisté pozor! Adidas přichází s novou kolekcí.

Publikováno: 03.08.2016 19:36 | Štěpán Molitor

Adidas Speed of Light. Edici kopaček pro sezonu 2016/2017

Se začátkem fotbalové sezony 2016/2017 přichází adidas Football s edicí kopaček Speed of Light. Trojice kopaček je inspirována lomem světla, ke kterému dochází při experimentech se světlenou rychlostí a ukáže se ve třech barevných provedeních – Solar Red, Solar Yellow a Solar Blue.

adidas-speed-of-light-2016-17-boots-pack (1)

Zdroj: Adidas official

Speed of Light navazuje na edici Mercury Pack, chromované kopačky představené před vrcholy uplynulé sezony, a přichází v tkaničkové a beztkaničkové variantě. „Kluci z reprezentace již ozkoušeli chromovanou verzi na EURU a nemohli si ji vynachválit. A i mě tato nová edice při tréninku perfektně seděla na noze,“ říká fotbalový útočník Milan Baroš.

Kromě klasické tkaničkové verze 16.1 bude k dostání i prémiová verze 16+ bez tkaniček. Ta zajišťuje celistvý povrch celé boty a snižuje odpor vzduchu.

X16+ a X16.1 PURECHAOS byly vyvinuty pro ty nejrychlejší světové fotbalisty a závratnou rychlost symbolizuje i jejich červená barva. Boty využívají moderního purecut sock systému, se kterým pracují všechny tři kopačky z edice – ten důmyslně překryje zavazování a díky své přilnavosti k noze zajistí hráči dokonale padnoucí kopačku. V nadcházející sezoně ho obují hvězdy jako Gareth Bale a Luis Suarez.

ACE 16+ a 16.1  PURECONTROL je jednou z nejvíce inovativních kopaček ve svém odvětví a také první, která na vrcholové úrovni přišla s verzí bez tkaniček.  Podešev Sprintframe a kónické kolíky byly zkonstruovány tak, aby naplnila potřeby technických hráčů, kteří potřebují dokonalou stabilitu i na malém prostoru a míč těsně u nohy pro rychlé změny pohybu. V blížící se sezoně se na ně spolehnou například hvězda EURA Paul Pogba či Ivan Rakitić.

Poslední kopačky z edice byly inspirovány nejlepším hráčem všech dob. Messi 16+ a 16.1 PUREAGILITY zaručí perfektní stabilitu díky purecut sock systému a díky promyšlené konfiguraci kolíků umožní otočky a kličky ala Messi úplně každému. Boty se pyšní zářivou modrou barvou, která upoutá na první pohled. „Velmi oceňuji variabilitu této edice,“ říká bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!