Francouzská značka Cremieux otevřela svůj první obchod v České republice

Publikováno: 20.04.2016 10:21 | Redakce

Francouzská módní značka Cremieux zaměřená na promyšlenou pánskou módu vstupuje na český trh. První česká prodejna byla otevřena v pražské Nákupní galerii Myslbek. Zákazníci se mohou těšit na pánskou kolekci jaro/léto 2016, která spojuje to nejlepší z Francouzské Riviéry a života v New Yorku. Kolekce podtrhuje přirozený šarm každého muže a je oblíbená pro svou kvalitu a vášeň pro detail.

Cre-Mysl_04m

Zdroj: Vermont

Cre-Mysl_06m

Zdroj: Vermont

Historie francouzské módní značky Daniel Cremieux sahá do roku 1976, kdy byla otevřena vůbec první prodejna v přímořském St. Tropez. Dokonalý pánský styl nabízí klasickou, ale i zároveň moderní neformální eleganci plnou promyšlených detailů v preppy stylu. Sídlo značky se z Paříže rozrostlo až do New Yorku a v současnosti najdeme po celém světě na 1 000 prodejních míst. „Kolekce jaro/léto 2016 znamená návrat k barvám a vytříbené eleganci. Najdeme v ní nové střihy obleků, košil i kalhot z moderních materiálů té nejvyšší kvality z celého světa. Luxusní materiály dodávají například věhlasné italské firmy jako Monti, Albiate, Vitale Barberis, Reda a Loro Piana,“ říká Stéphane Cremieux, současný ředitel a syn zakladatele Daniela Cremieux. Mezi zajímavé kousky této sezóny patří netradiční barevné kravaty, kapesníčky, motýlci se zábavnými motivy nebo košile s nápaditým potiskem a nejrůznějšími tvary límečku.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!