Francouzský polibek

Publikováno: 10.02.2016 10:32 | Jiří Hofbauer

Brioška a ovoce v La Coupe D'or, Tuilerijské zahrady, šneci v Frenchie Bar á Vins, most Pont des Arts, sklenička bordeaux a čerstvé pečivo v Chez L’Ami Jean, muzeum Pompidou, dekadentní večeře v Allard a sklenička šampaňského na dobrou noc v Le Dokhan's. Město na Seině se má zažít a prožít. A nikdo a nic nezmění fakt, že je to nejromantičtější město na světě.

Sako, košile, kalhoty a pásek, vše Sandro. Sluneční brýle Web.

polibek_1

Zdroj: GQ

Nicolas: Kabát, svetr, košile a kalhoty, vše Prada. Sluneční brýle Web. Sofia: Trenčkot Gucci. Top a kalhoty, oboje Gérard Darel. Kabelka Coach. Náhrdleník Aurélie Bidermann. Pásek Laurence Doligé.

polibek_2

Zdroj: GQ

Nicolas: Košile Jacob Cohën. Kalhoty IKKS. Pásek Maison Boinet. Sluneční brýle Isabel Marant. Řetízek a náramek, oboje Mad Lords.

polibek_3

Zdroj: GQ

Sako a košile , oboje Jacob Cohën. Hodinky Cartier.

polibek_4

Zdroj: GQ

Sofia: Top Roseanna. Kalhoty Valentino. Pásek a sandály, oboje Laurence Doligé. Hodinky Cartier. Nicolas: Sako a šála, oboje Valentino. Košile Balibaris. Kalhoty Gucci. Pásek Maison Boinet.

polibek_5

Zdroj: GQ

Sofia: Blůza Ventcouvert. Obojek Ambush. Náhrdelník Louise Damas. Nicolas: Sako Paul Smith. Košile Sandro. Sluneční brýle Web.

polibek_6

Zdroj: GQ

Sako, polo a kalhoty, vše Fendi.

polibek_7

Zdroj: GQ

Nicolas: Kabát, svetr, košile kalhoty, vše Prada. Sluneční brýle Web. Sofia: Trenčkot Gucci. Top a kalhoty, oboje Gérard Darel. Kabelka Coach. Náhrdelník Aurélie Bidermann. Pásek Laurence Doligé.

polibek_8

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!