Francouzský polibek

Publikováno: 10.02.2016 10:32 | Jiří Hofbauer

Brioška a ovoce v La Coupe D'or, Tuilerijské zahrady, šneci v Frenchie Bar á Vins, most Pont des Arts, sklenička bordeaux a čerstvé pečivo v Chez L’Ami Jean, muzeum Pompidou, dekadentní večeře v Allard a sklenička šampaňského na dobrou noc v Le Dokhan's. Město na Seině se má zažít a prožít. A nikdo a nic nezmění fakt, že je to nejromantičtější město na světě.

Sako, košile, kalhoty a pásek, vše Sandro. Sluneční brýle Web.

polibek_1

Zdroj: GQ

Nicolas: Kabát, svetr, košile a kalhoty, vše Prada. Sluneční brýle Web. Sofia: Trenčkot Gucci. Top a kalhoty, oboje Gérard Darel. Kabelka Coach. Náhrdleník Aurélie Bidermann. Pásek Laurence Doligé.

polibek_2

Zdroj: GQ

Nicolas: Košile Jacob Cohën. Kalhoty IKKS. Pásek Maison Boinet. Sluneční brýle Isabel Marant. Řetízek a náramek, oboje Mad Lords.

polibek_3

Zdroj: GQ

Sako a košile , oboje Jacob Cohën. Hodinky Cartier.

polibek_4

Zdroj: GQ

Sofia: Top Roseanna. Kalhoty Valentino. Pásek a sandály, oboje Laurence Doligé. Hodinky Cartier. Nicolas: Sako a šála, oboje Valentino. Košile Balibaris. Kalhoty Gucci. Pásek Maison Boinet.

polibek_5

Zdroj: GQ

Sofia: Blůza Ventcouvert. Obojek Ambush. Náhrdelník Louise Damas. Nicolas: Sako Paul Smith. Košile Sandro. Sluneční brýle Web.

polibek_6

Zdroj: GQ

Sako, polo a kalhoty, vše Fendi.

polibek_7

Zdroj: GQ

Nicolas: Kabát, svetr, košile kalhoty, vše Prada. Sluneční brýle Web. Sofia: Trenčkot Gucci. Top a kalhoty, oboje Gérard Darel. Kabelka Coach. Náhrdelník Aurélie Bidermann. Pásek Laurence Doligé.

polibek_8

Zdroj: GQ

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Porsche 718 Boxster: nový a ostřejší roadster Porsche 718 Boxster: nový a ostřejší roadster Přesně 20 let od první premiéry Boxster, Porsche inovuje své roadstery s motorem uprostřed. Označení pro novou modelovou generaci je... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!