Galard přinesl Made to Measure do Brna

Publikováno: 12.12.2013 08:30 | Jiří Hofbauer

Krejčovský salón Galard svou stávající nabídku nově rozšiřuje o řadu obleků Made to Measure. Tento způsob výroby je ideálním kompromisem mezi konfekcí (tedy masovou) a bespoke (zakázkovou výrobou pro úzký okruh lidí). Made to Measure je způsob šití obleků na míru přizpůsobený rychlému tempu dnešního života a proto je doba jeho výroby výrazně kratší než u varianty bespoke.

Vybírat můžete z dvanácti luxusních vlněných materiálů značky Vitale Barberis Canonico kvality 130's. V barevné paletě naleznete tradiční antracitovou, luxusní černou, tmavěmodrou navy ale i méně tradiční odstíny a vzory. Společně s podšívkou z umělého hedvábí tak materiál zaručuje, že se budete cítit výborně a hotový oblek na vás bude vypadat opravdu výjimečně.

Nedalo nám to, a rozhodli jsme se tuhle službu ozkoušet. Již brzy, tak na Menstyle.cz najdete report, jak jsme dobrovolně do sebe nechali píchat špendlíky.

Dvoudílný oblek (sako & kalhoty) Made to Measure Light v salónu Galard pořídíte od 14 900 CZK.

Proper-Suit_Thumbnail_Hub-Image

Zdroj: finance.yahoo.com

latky

Zdroj: hollyandpaul.it

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!