Gentlemen Brothers přináší revoluci v péči o české muže

Publikováno: 14.03.2016 21:48 | Štěpán Molitor

Pánové, máme za sebou kus práce. Umíme pohotově konverzovat s přítelkyní, tvrdě vyjednávat s business partnerem, obléknout se do divadla i do posilovny. Víme, co si počít při návštěvě nočních klubů, kvalitní restaurace nebo třeba velvyslanectví. Pečujeme o svůj oděv a pravidelně navštěvujeme pánské holičství. Zkrátka a dobře, umíme každodenní situace a společenská setkání zvládat s grácií, uvolněně a správně. Teď je na čase vyšší úroveň – půjdeme svěřit péči o ruce a o pleť profesionálům.

image

Zdroj: Gentlemen Brothers Barber Shop

Manikúra a kosmetika jsou služby, které donedávna byly pro muže něco podobného jako pro satanova tajemníka koupel v parfemované svěcené vodě. Není divu. Křiklavé a agresivní prostředí ženských salonů, kosmetičky, které nebyly zvyklé na mužské zákazníky a nebyly schopné nabídnout jim odpovídající péči, ohavně vonící olejíčky, evidentně určené pro ženskou pleť, všechny tyto faktory se podílely na oprávněné averzi mužů k podobným službám. Co si tedy počít, když ruce a obličej jsou vidět prakticky pořád a proto nutně potřebují odpovídající péči? Pražské holičství Gentlemen Brothers se už víc než rok stará o naše vlasy a vousy. V myslích majitelů se zrodil další nápad, který úroveň péče o české muže posouvá zase dál. První český kosmetický salon, který se zaměřuje výhradně, pouze a jenom na muže. Na Myslíkově ulici 32 na Karlově náměstí v Praze takto vznikl unikátní koncept. Spojení holičství se službami exkluzivní pánské manikúry a kosmetiky. Luxusně zařízené prostory na prestižní adrese, nevtíravá hudba, velmi příjemný personál a služby nejvyšší úrovně, tohle najdete za dveřmi nové pobočky Gentlemen Brothers. A jaké jsou tedy nové služby?

IMG_20160209_170058

Zdroj: Gentlemen Brothers Barber ShopManikúra

Mnoho lidí si neuvědomuje, že vedle obličeje jsou ruce nejvíce exponovanou částí těla. Nic je nechrání, ať už před vlivy počasí, nebo před kritickými pohledy. Popraskaná kůže rukou, odumřelá kůže na dlaních nebo neupravené nehty jsou okamžitým a výmluvným signálem. Každodenní vyživování kůže rukou je záležitostí několika minut. Péči o nehty by však muž měl svěřit do rukou odborníkům. V Gentlemen Brothers odbornici. Sympatická manikérka není jen příjemná – svoji práci ovládá skvěle. Služba zahrnuje koupel rukou, úpravu a výživu nehtů a kůže, relaxační masáž a aplikaci krému.

IMG_20160209_170021

Zdroj: Gentlemen Brothers Barber Shop

Kosmetika

Péče o obličej je samozřejmostí. Úprava vousů, zastřihávání obočí, výživa pleti krémem. To vše zvládáme doma. Bohužel, příliš si nevíme rady s ucpanými póry a odumřelou kůží. To za nás vyřeší profesionální kosmetička. Pleť odborně vyčistí a vyživují, následuje masáž obličeje a paží. Celý proces je velmi příjemný a prováděný maximálně diskrétně. Všechny používané prostředky jsou nejvyšší kvality a jsou určeny výhradně pro muže – nemusíte se tedy obávat, že byste domů přišli v oblaku sladké růžové vůně.

Proces manikúry a kosmetiky trvá něco málo přes hodinu. V každém případě se jedná o příjemně strávený čas a odborné služby se dost významně promítnou na vašem vzhledu.  
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!