Jude Law, Giancarlo Giannini a sázka s Johnnie Walker

Publikováno: 23.08.2014 15:08 | Jiří Hofbauer

Stejně jako se Johnnie Walker nepije na žízeň nebo proto, abyste se co nejrychleji opili, tak ani v tomhle případě nejde jen o tu sázku. Smysl je přece úplně jinde. Je to jistý princip mužského světa. Risknout něco, co vás definuje a tím přimět k pokoře sami sebe. Současně za jakoukoliv cenu získat něco, co nejde koupit.

walker_1

Zdroj: Johnnie Walker

Výjimečná whisky si zaslouží jedinečnou propagaci. Proto nestačí třiceti sekundový spot ale tahle skotská musí mít rovnou krátký film.

Do nového reklamního filmu The Gentlemen’s Wager, uvozující prémiovou skotskou Johnnie Walker Blue Label, si značka vybrala herce Juda Law a Giancarla Giannini. K tomu prostředí Panenských ostrovů v Karibském moři a vše v režii Jaka Scotta. O co se pánové vsadí? O nádhernou jachtu Varraze italské výroby. To už za to stojí na sobě trochu zamakat, ne?

walker_2

Zdroj: Johnnie Walker

Zajímavostí je, že veškeré oblečení a doplňky, které ve videu uvidíte, poskytl internetový obchod Mr Porter. Jak dopadne tahle sázka? Co když vyhrají všichni?

walker_3

Zdroj: Johnnie Walker

Whiskey Johnnie Walker Blue Label je považována za jednu z nejluxusnějších míchaných whisky na světě. Je míchána z až šedesátileté sladové a obilné whisky. Její unikátní vyzrálost, plná stavba a hedvábná, rašelinová chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího znalce. Množství produkovaných lahví je omezeno. Každá z těchto lahví má své originální číslo.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!