Gentleport oslavil rok na trhu a představil značku Tusting

Publikováno: 18.05.2015 08:51 | Štěpán Molitor

Gentleport, oblíbená oáza gentlemanů v Praze, oslavila své první narozeniny. Za rok fungování na trhu se obchod v Pánské pasáži, spojující ulici Na Příkopě a Ovocný trh, stal synonymem kvality, perfektního stylu a osobního přístupu. Tento přístav pro pravé gentlemany má v nabídce vše, co moderní muž potřebuje – ať jde o ikonické anglické aktovky The Leather Satchel, designové motýlky Alex Monhart nebo výrobky motýlkářů z Krispol Store. Zároveň zde můžete zakoupit tradiční pánskou kosmetiku značek Taylor of Old Bond Street nebo Mr. Natty.

Oslava se konala přímo v prostorách Pánské pasáže. Kvalitní prosecco, výborné občerstvení a mnoho krásně oblečených žen a mužů, tak by se dala shrnout atmosféra celé akce. Zábavnou součástí byla soutěž v holení balonku.

11255544_1649321318632630_3584211621256482496_o

Zdroj: Gentleport

„Říká se, že do roka většina byznysů zavře. Jsme rádi, že ten případ nejsme i my. Jsme tu, silnější a zkušenější a šťastnější než jsme byli loni,“ neskrýval nadšení Michael Horovič, jeden z trojice majitelů Gentleportu. „Poznali jsme spoustu nových lidí, ze spoustu našich zákazníků se stali naši přátelé. Jsme neskutečně rádi, že jsme náš sen udrželi při životě celý rok a věříme, že ho při životě udržíme i na dále.“

Pomyslným zlatým hřebem večera však bylo představení nové značky – Gentleport se oficiálně stal jediným prodejcem britských tašek Tusting v České Republice. Značka Tusting působí na trhu již 140 let a v současné době ji vede pátá generace rodiny Tustingů. Tašky se vyrábí pouze ve Velké Británii z nejkvalitnější kůže, stehy jsou dělány ručně, stejně jako voskování hran. Tím si značka udržuje prémiovou kvalitu. Taška Tusting, díky svému nadčasovému vzhledu a kvalitě, potěší několik generací gentlemanů.

Cestovní a business pánské tašky nabízí obchod Gentleport od 13 900 do 23 900 korun.

Tusting_1

Zdroj: Gentleport

Tusting_2 (kopie)

Zdroj: Gentleport

Tusting_3

Zdroj: Gentleport
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!