Gili Travel – exotické zážitky na míru a bez starostí

Publikováno: 12.02.2017 13:00 | Štěpán Molitor

Láká vás exotická dovolená, ale obáváte se vysoké ceny a ztráty mnoha hodin času hledáním informací o dopravním spojení v místě pobytu, jeho přírodních krásách či pamětihodnostech a možnostech ubytování? Gili Travel je vysoce specializovaná cestovní kancelář, která staví na osobních zkušenostech majitelů a individuálních požadavcích klientů. Zaměřuje se na cestování po vybraných oblastech Indonésie: ostrovech Bali, Lombok, Komodo a Gili, které má ve svém názvu. Kompletní balíček služeb včetně letenek a výletů vás nemusí vyjít o mnoho víc než jeden průměrný plat. Exotická dovolená s dech beroucími zážitky je tak dostupnější, než si mnozí myslí.

Majitelé Gili Travel Lukáš Vaněk a Tomáš Kubišta strávili v oblastech, na které se jejich cestovní kancelář specializuje, několik let. Jejich dokonalá znalost nejen místní topografie, ale i způsobu života dovoluje Gili Travel připravit každému cestovateli dovolenou tak, aby si ji mohl skutečně maximálně užít a neztrácel čas nutnou administrativou a vyhledáváním nejrůznějších informací. Stačí, když jen nastíní Gili Travel své představy o dovolené – a ta mu vytvoří kompletní balíček, který bude v souladu nejen s jeho přáním, ale i s jeho osobnostním typem. Dovolenou na Bali, Lomboku nebo ostrovech Gili si totiž můžete užít mnoha způsoby: třeba jako příjemnou relaxaci s balijskou masáží, návštěvou hinduistického chrámu a místních trhů, nebo naopak využít příležitosti provozovat sporty, které si v Čechách příliš neužijete, jako je surfování, paddleboarding či potápění.  Na své si přijdou i milovníci přírodních zajímavostí, jako jsou sopky a vodopády.

Největší přidaná hodnota Gili Travel je vedle osobní dlouholeté znalosti nabízených destinací především komplexnost služeb, která klientovi zajistí naprosté pohodlí a bezstarostnost v exotické zemi. Balíček vždy zahrnuje vše, co klient ke své dovolené potřebuje, tedy nejen letenky či ubytování a transfery, ale také kompletní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Samozřejmostí je podrobný itinerář, možnost osobního průvodce po celou dobu pobytu a konzultace v případě jakýchkoli dotazů 24 hodin denně. Právě individuální přístup je něco, co v případě exotické dovolené v daleké zemi ocení klienti ve srovnání s běžnými cestovními kancelářemi nejvíce. Nechat se uhranout krásou indonéských ostrovů je tak nyní snadnější než kdykoli dřív.  

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Největší degustace vín z Bordeaux uchvátila skvělým ročníkem 2014 Největší degustace vín z Bordeaux uchvátila skvělým ročníkem 2014 Slavnostní banket byl vyvrcholením dvoudenní degustace vinařské akce Audience Granc Cru Classé Bordeaux, pořádané v Rothmayerově sále... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!