Givori odhaluje opulentní luxusní iPhony omezené edice

Publikováno: 30.05.2013 13:39 | Petr Hájek

A jelikož se nám blíží přelom jara a léta, společnost Givori samozřejmě zkopírovala tento trend a přišla s řadou Charlotte Spring/Summer 2013 Collection iPhone Set, v jejímž rámci najdete několik opravdu povedených zajímavostí.

main

Zdroj: Bornrich

Když vedete životní styl spočívající v šustění penězi (či dnes spíše v pípání platebního terminálu) na všech stranách, proč se zbytečně připravovat právě o luxus dostupný vašemu Apple iPhonu? Pro něj již existuje řada pouzder průměrných, dost zajímavých, ovšem těch skutečně unikátních není tak mnoho.

givori_4_ooqqt

Zdroj: Bornrich

Produkci na dnešním VIP trhu zastupují třeba Martin Margiela Phone Cover nebo UUnique London iPhone Cover (to je skutečně správný název a mimochodem i nejdražší kus na světě), nicméně dnes tyto vody opět osvěží jedna inovace. Ta pochází z kreativních duší americké firmy Givori a je myšlena jako pouzdro pro iPhone řady 5, resp. jako nákup 64 GB speciální verze.

givori_3_quzhh

Zdroj: Bornrich

Ačkoliv se série inspirovala svým barevným odstínem v barvě Růže Anglické na jaře, neznamená to určitě, že by se jí musela zříct i mužská část lidstva - rozhodně ne v době, kdy lososová, korálově růžová a skoro-růžová trička nosí kdejaký muž. 

givori_main_qswrv

Zdroj: Bornrich

Jak se sluší na omezenou edici, vše je vyhotoveno s maximální pečlivostí a kromě kůže typu Mississippiensis zde najdete i diamanty v úhrnné váze 1 karát. Pozornost k drobnostem zde zkrátka čiší z každého detailu - tak třeba ovládací tlačítka byla vyráběna ručně týmem zlatníků z Itálie. Těla jsou rovněž kryta speciálním nano-povrchem, jenž se postará, aby barvy nikdy nebledly + kastle nesbírala nehezké otisky prstů tak dobře známé z prostého plastu a kovu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!