Gucci miluje Jamese Franca

Publikováno: 16.07.2013 18:56 | Jiří Hofbauer

Na butiky Gucci by klidně mohla přijít nálepka Tady Francovo. Poté co se James Franco stal tváří exkluzivního parfému se před zájmem médií skryl i za sluneční brýle.

Italská značka Gucci rozšíří nabídku parfémů o novou pánskou vůni Made to Measure, která jde do páru s dámskou vůní Premiere, která už je na trhu. Parfuméři domu Gucci se rozhodli překonat a vytvořit vůni, která by ve své podstatě měla být čichovou transformací exkluzivního, ručně šitého obleku, jehož dokončení věnoval krejčí nebývalou pozornost.

Gucci Made to Measure vychází z podstaty parfému Gucci. Je opět velmi elegantní, kořeněný se závanem orientu. Jen určen pro rafinované muže s otevřenou myslí, který požaduje jen to nejlepší.

První tony kalábrijského bergamotu, tuniských pomerančových květů, francouzské levandule a anýzu si okamžitě získají vaše srdce. Je to ten stejný pocit jako když poprvé vidíte hotový oblek, dotknete se ho a konečky prstů zkoumáte strukturu jeho materiálu. Základ utkaný z labdana, pačuli, kůže a ambry je protknut muškátovým oříškem ze Srí Lanky, leknínem, kuličkami jalovce, švestek a skořice.

338980_99999_0099_001_web_doublehero

Zdroj: Gucci

Přesto Gucci dodává, že nejdůležitější složkou vůně je přirozená vůně a jedinečná osobnost každého muže, která dovolí parfém Made to Measure skutečně rozvinout. Snad i právě proto se tváří parfému stal James Franco. Do prodeje půjde nová vůně na podzim.

MtM

Zdroj: Gucci

45777810150852650046013

Zdroj: Gucci

james-franco-gucci-made-to-measure

Zdroj: Gucci

Herec, režisér a spisovatel se po parfému stal i tváří kolekce slunečních brýlí na podzim a zimu 2013. V takzvaných pilotkách Bamboo ho na bulváru v červeném kabrioletu v Los Angeles vyfotilo duo módních fotografů Mert Alas a Marcus Piggott.

Gucci-2

Zdroj: Gucci

Gucci-3

Zdroj: Gucci

Gucci-1

Zdroj: Gucci
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!