Gymkhana 7: další automobilové porno Kena Blocka

Publikováno: 17.11.2014 20:04 | Jakub Matulík

A je to tady. Na tohle se těšil celý svět poměrně dlouhou dobu. Vlastně od doby kdy Ken oznámil, že ve svém dalším Gymkhana projektu nepojede s "klasickou" rallycrossovou Fiestou, ale postaví přesně pro tento projekt nové auto. Když představil svého Mustanga RTR, člověku se zatajil dech. Málokdo by vytvořil něco tak šíleně vypadajícího a úžasně nadupaného.

Dal mu název Hoonicorn a je opravdu úchvatný. Vychází z běžného Fordu Mustang z roku 1965. Auto je postaveno tak, že má náhon na všechna čtyři kola, hydraulickou spojku, hydraulickou ruční brzdu a výkon dechberoucích 845 koní. Navíc je brutálně rozšířený a sníženy. Prostě masakr.

Kožená bunda, šátek přes pusu, stylovou dobovou helmu a brýle jsou prostě oldschool, který ke Kenymu patří. Pro svou jízdu si tentokrát vybral ulice Los Angeles. Už jen začátek videa, kdy je Ken se svým autem připojený k ocelovému lanu je fakt hustý. Následuje spousta kouře od pneumatik v zapadlých uličkách LA. Ken je opravdový mistr driftování a s tímhle AWD monstrem je to opravdu masakr. Když Hoonicorn zmizí z ulic LA, posune se do proslulých odvodňovacích kanálů, kde se točili snad všechny klasické filmy od Pomády po Terminátora. V kanálech nezůstane dlouho a po cestě dál se staví na proslulé Randyho Donuty, na dálnici zašpásuje s LAPD a neodpustí si ani zašpásovat s LowRide auty.

Btw. Ken Block se naučil jedinečnou teleportační techniku, kterou ještě nikdy nikdo nezkusil a jemu opravdu vyšla.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!