Hanka Kynychová: Motorkářka nesmí postrádat styl

Publikováno: 26.02.2016 19:47 | PR

Svůj názor na ženy motorkářky nám řekla také fitness královna Hanka Kynychová. „Motorkářky jsou ženy, které vyznávají životní styl světa motorek se vším všudy.“ Každopádně podle Hanky motorkářka nesmí postrádat styl – takže kožená bunda nebo overal, vysoké motorkářské boty, stylová helma a také dlouhé, ideálně (brunetky určitě odpustí) blond vlasy. Dále jim nesmí chybět samozřejmě zapálení pro tento životní styl a také odvaha. Hanka by vybrala motorku zejména pohodlnou a zejména lehkou. Vzpomíná na svou kamarádku, která měla krásnou motorku, ale když jí náhodou spadla, tak jí s ní musel pomáhat nějaký muž – docela nepraktické. Osobně by si Hanka ráda koupila skútr, po kterém celý život touží. „Připadá mi sexy a myslím, že i ve svém věku bych na něm mohla jezdit a vypadalo by to cool.“ U motorky by uvítala větší úložný prostor, jako asi většina žen. Místo make-upu a dalších šminek by jej však Hanka využila na svou sportovní tašku a tašku s její krabičkovou stravou.

Hanka 2

Zdroj: Motosalon

Hanka se nám svěřila, že z motorek má trochu respekt. Souvisí to s její zkušeností v mládí – její tehdejší kluk jezdil na motorce a jednoho dne, kdy zrovna mrholilo, frajeřil a neskončilo to nijak jinak, než bouračkou. Naštěstí oba vyvázli bez zranění, ale Hanka byla z pádu dlouho otřesená.

Hanka K.

Zdroj: Motosalon

Na závěr se s námi podělila o to, koho by na motorce ráda svezla: „Svého syna, abych mu šla příkladem, že se má jezdit disciplinovaně.“ Hanka společně s dalšími osobnostmi se ovšem ráda zúčastní zahájení největší motorkářské události u nás – výstavy Motosalon v Brně!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!