Harley-Davidson odhalil svůj první elektrický motocykl LiveWire

23.06.2014 19:35 | Jiří Hofbauer

Legendární americká značka Harley-Davidson představila svůj dlouho připravovaný projekt nazvaný LiveWire – jejich první elektrický motocykl. Společnost si je vědoma, že je to docela riskantní jízda po tenkém ledě. Co na tento krok řeknou fanoušci a milovníci značky?

Proto Harley-Davidson přizve vybrané zákazníky z celého světa, aby vyzkoušeli a podělili se o svoje zkušenosti z jízdy na novém elektrickém oři. Současně budou nápomocni při budování budoucnosti prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson.

Svou pouť projekt LiveWire odstartuje spanilou jízdou po Route 66. Do konce roku navštíví více než 30 dealerství Harley-Davidson. V roce 2015 bude pokračovat z USA do Kanady a Evropy.

HD_livewire_1

Zdroj: Harley-Davidson Press

HD_livewire_2

Zdroj: Harley-Davidson Press

HD_livewire_3

Zdroj: Harley-Davidson Press

HD_livewire_4

Zdroj: Harley-Davidson Press

HD_livewire_5

Zdroj: Harley-Davidson Press


Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!