HBO uvede nový seriál Až po uši

Publikováno: 10.10.2014 14:04 | Jiří Hofbauer

První listopadovou neděli uvede HBO nový český seriál v režii Jana Hřebejka Až po uši. Seriál o náročném spletenci vztahů v srdci současné Prahy slibuje vtipnou až lehce sarkastickou formou analyzovat nejrůznější druhy vztahů.

Realisticky vytvořené postavy ve scénáři Terezy Dusové a Ivany Klestilové dokazují, že každý člověk má své uklidňující opiáty. Pro někoho jsou to v sexuální avantýry, pro jiného alkohol, pro dalšího práce. V hlavních rolích se představí Hynek Čermák, Aňa Geislerová, Lenka Krobotová, Jiří Havelka, Jana Kolesárová nebo Jitka Čvančarová.

Zatímco řada filmů a seriálů se tváří jako zábava pro starší a pokročilé, Až po uši by mohl být seriál pro znalé, poučené a vyrovnané.

Třináctidílný seriál startuje na HBO 2. listopadu ve 20 hodin. Vypadá to na pěkný podzim...

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!