Headlinerem letošní Pohody budou legendární The Jesus And Mary Chain

Publikováno: 23.04.2017 10:14 | Lenka Mařanová

Slovenský festival Pohoda,  který se koná od 6. do 8. července, oznamuje dalšího headlinera. Ozdobí jej comeback jedné z nejvlivnějších kapel historie rocku, skotských THE JESUS AND MARY CHAIN. Jejich nezaměnitelný mix silných melodií a psychedelických zvukových valů je již přes 30 let inspiračním zdrojem mnoha muzikantských generací.

the-jesus-and-mary-chain.1492666221

Zdroj: PR SMART Communication

Na Pohodě 2017 se také dvakrát představí projekt průkopníka drum'n'bassu TONYHO COLMANA, známého pod jménem LONDON ELEKTRICITY. Nezapomenutelný zážitek slibuje spektakulární dvaadvacetičlenný London Elektricity Big Band, v němž najdeme takové osobnosti, jako je MC Dynamite (Reprazent) či dvojnásobná vítězka BBC Jazz Awards, přední britská zpěvačka a klavíristka Lianne Carrol.

Společně s českým festivalem Rock for People zopakuje Pohoda možnost nákupu comboticketů na obě klíčové středoevropské hudební události. Předprodej začíná v pondělí příští týden na webových stránkách obou festivalů za zvýhodněnou cenu 3 475 Kč.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Volkswagen: I.D. CROZZ – crossover s dynamikou kupé a suverenitou SUV Volkswagen: I.D. CROZZ – crossover s dynamikou kupé a suverenitou SUV Volkswagen vyvíjí zcela novou řadu avantgardních elektromobilů. Důležitým výhledem na tyto nové protagonisty elektrické mobility je... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!