Helena Třeštíková v listopadu na Menstyle.cz

Publikováno: 28.10.2014 13:39 | Jiří Hofbauer

Přípravy na listopad v redakci Menstyle.cz vrcholí! Jistým způsobem nový měsíc odstartujeme již tento pátek 31. října 2014 Shave Down Party, dobročinnou akcí na podporu Movemberu pořádanou ve spolupráci s holičstvím Local Barber Shop a footwear store Super Kecky.

Současně dokončujeme cyklus výpovědí známých českých osobností k listopadu 1989. Výsledek bude stát za to. Je pravdou, že jsme se 25. výročím Sametové revoluce nechali inspirovat i při výběru osobnosti pro velký rozhovor měsíce.

Tentokrát jsme všechny mladé a nadějné obešli obloukem a hledali ve vodách zkušených a pokročilých. Přitom jsme se nechtěli zaplést do politiky. Na druhou stranu jsme se jí chtěli dotknout. Stejně jako celé řady aspektů života. A proto jsme hledali někoho, kdo do jisté míry žije několik životů současně. Kdo lidské osudy zachycuje. Proto jsme cíleně oslovili režisérku a dokumentaristku Helenu Třeštíkovou. Otevřený rozhovor o práci, světě, naší zemi, kultuře a životě na Menstyle.cz již 3. listopadu 2014.

989652_10203715100497008_1930105557_o

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!