Helma Beats by Dre

Publikováno: 21.12.2012 11:15 | Petr Hájek

Lyžování a snowboarding lidé spojují natolik často s poslechem hudby, že se v této oblasti začíná pomalu rozvíjet zcela nový trh. Jeho členem je i dnešní produkt, jenž vás nechá zároveň svištět po ledovci a k tomu navíc poslouchat libozvučné tóny vašeho oblíbeného žánru.

2012-12-21-1

Zdroj: Bornrich

Jestliže je tzv. vaším šálkem kávy spojení zimní přírody a řízné muziky, pak máte s helmou Beats by Dre skvělou příležitost věc realizovat. Novinka je k mání pouze ve dvou barvách a lepší to už podle všech náznaků nebude - máme tu jen obligátní černou a bílou. Helma váží 550 g a slibuje zároveň skvělý zvuk i bezpečnost.

Za oné konstelace, že jste již někdy zkoušeli spojit ochranu své hlavy a poslechu za jízdy dolů z kopce na lyžích/snowboardu, patrně už dávno víte, jak nepříjemná je to kombinace. Běžná helma s něčím podobným prostě nepočítá, takže buď tam sluchátka nenarvete vůbec, nebo sice ano, ale není tam pak již pro změnu místo pro vaši hlavu.

2012-12-21-1

Zdroj: Bornrich

Ani cesta odložení helmy a nasazení sluchátek není úplně dokonalá, jak byste se nepochybně přesvědčili při prvním vážnějším nárazu. Helma spadá pod populární linii snowboardových a lyžařských helem BUG Communication (za výrobou stojí POC), přičemž je rozdělena na část krční a část hlavovou (obojí prodávané i separátně).

Tak či onak, Beats by Dre v kompletu stojí 330 USD, pouze krční část přijde na 180 USD. To není málo, to ale na druhou stranu není nic podepsané Beats by Dre, že ano... Helma se ještě nezačala prodávat a dostupná by měla být až od ledna 2013. Nabízené velikosti budou sahat od XS až po XXL.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!