Hermès: nejdražší závislost

Publikováno: 08.01.2013 15:23 | Václav F. Mensa

V životě každého člověka je oblíbená značka. Ten kdo tvrdí, že mu na značkách nezáleží lže. Pro někoho to může být záliba v BMW, někdo má rád Coca Colu, někdo se prostě neobejde bez značky Nivea. Mezi módními nadšenci je to stejné. Někdo žije jen s Guess (víme jak nevkusně to často vypadá), další je posedlý monogramem Vuitton. Osobně si myslím, že nosit konkrétně jedinou značku je vrcholná forma neznalosti a neosobitosti.

1

Zdroj: Hermes.com

Nicméně, ani já jsem se neubránil zvýšenému zájmu o jednu značku. A měl jsem obrovské štěstí že to byl Hermès.

Moje první setkání se odehrálo před několika lety. První pohlazení hedvábného šátku a já se zamiloval. Jak se říká, pravá láska vydrží celý život a ta má mě neopouští.

2

Zdroj: Hermes.com

Vybrat si něco z dílny legendární francouzské značky je nadmíru těžké. Já se proto kdysi rozhodl pro pouzdro na diář z pštrosí kůže. Za léta užívání neztratilo nic ze své krásy a lesku. Skutečně, vypadá jako první den, kdy jsem jej přinesl v oranžové tašce domů.

3

Zdroj: Hermes.com

Poté závislost vypukla naplno. Po čase zjistíte že jejich opasky jsou skutečně nejlepší a vydrží vše. Také přijdete na to, že z porcelánu Hermès chutná káva nejlépe, šály a rukavice nejlépe hřejí a podle nejnovějšího vánočního přírůstku mohu říci, že i hodinky ukazují mnohem krásnější čas než jakékoliv jiné.

4

Zdroj: Hermes.com

5

Zdroj: Hermes.com

6

Zdroj: Hermes.com

7

Zdroj: Hermes.com

8

Zdroj: Hermes.com

9

Zdroj: Hermes.com

Během let jsem si uvědomil, že na kvalitě se skutečně nesmí šetřit, že když člověk něco chce, cestu si to k němu najde a že oranžová taška s černým logem rozbuší mé srdce. Nevěřím na nošení jen jediné značky, protože žádná není natolik flexibilní, že by spolupráce byla skvělá. Nicméně, bezbřehý obdiv k něčemu nikdy není na škodu a kupříkladu Hermès už se rovná uměleckým dílům.

10

Zdroj: Luxist

11

Zdroj: Luxist

12

Zdroj: Luxist
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!