Hermés se pochlubil s krokodýlím tričkem

Publikováno: 02.04.2013 13:36 | Petr Hájek

Jestliže někdo měl v poslední době ze stylových novinek dojem, že z nich přímo čiší prostota a strohost, pak uvedení dnešní novinky tento předpoklad určitě a doslova rozbilo na střepy.

2013-04-02-1

Zdroj: Bornrich

Extra drahá novinka bude určitě perfektním doplňkem k dalším podobným a neméně nákladným produktům, jako jsou Daniel J T-shirts (50 000 USD), UNICEF designer shirts (300 000 USD) a to ani nemluvíme o diamanty dlážděném nejdražším tričku světa za 400 000 USD.

Novinka od Hermés sice stojí "jen" 91 500 USD, i tak je to ale na běžného spotřebitele možná trochu vysoká laťka. Novinka je tvořena z nejluxusnější krokodýlí kůže, jaká existuje (je to vzácná nilská odrůda).

2013-04-02-1

Zdroj: Bornrich

Tričko se světu poprvé ukázalo na akci Madison Square Avenue v New Yorku a určitě se nedá podle snímku říci, že by to nebyl promyšlený a zajímavý produkt. Hra světla na pravé krokodýlí kůži je prostě dokonalá.

Mimochodem, nějaký vtipálek hned spočítal, že za tu cenu, jakou tričko stojí, můžete vlastnit tričko běžné, levné a každý den nové po celý zbytek svého života. To se nám ale vylouplo na závěr pěkné stylové dilema...

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!