Hodinky Hublot a Depeche Mode dají napít milionům lidí

Publikováno: 21.03.2013 20:34 | Jiří Hofbauer

Legendární britská rocková skupina Depeche Mode oprášila spolupráci s renomovaným hodinářskou firmo Hublot a vytvořili jedinečnou kolekci hodinek. Ciferník masivních, černočerných chronografů je osázen řadou kovových cvočků, které se následně přelívají na kožený náramek. Edice čítá 250 kusů a výtěžek z její prodeje půjde na účet organizaci, která se snaží zajistit pitnou vodou do všech částí světa.

V současnosti je více jako 800 milionů lidí, což je zhruba každý devátý člověk na světě, nemá přístup k zdravotně nezávadné vodě. A právě kreativní spolupráce mezi Hublot a Depeche Mode si klade za cíl odvrátit tuto (ne)pitnou epidemii.

Skupina Depeche Mode se do podobné akce zapojila už v roce 2010 kdy na ciferníky černých hodinek Hublot otisky přebaly svých alb. Tehdy výtěžek šel na organizaci Teenage Cancer Trust.

1
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!