Hodinky Kickstarter Pebble jdou do distribuce

Publikováno: 10.01.2013 14:01 | Petr Hájek

O těchto hodinkách jsme na našich stránkách již mluvili a jelikož jde o velmi zajímavý a originální kousek, rozhodli jsme se jej sledovat i nad rámec běžného představení. Poslední informace s hodinkami spojená se dotýká dobré zprávy, že se tento model brzy dostane do distribuce.

2013-01-10-1

Zdroj: Engadget.com

S hodinkami Kickstarter Pebble je to tak trochu jako na houpačce - ještě v prosinci jsme zde měli "zaručené" informace o jejich zpoždění, ovšem dnes tu máme jednoznačně zprávu dobrou, která jistě potěší všechny potenciální majitele tohoto unikátního modelu s e-paper displejem.

Přístroj se již na západním trhu konečně prodral skrze byrokratické kolečko na americkém schvalovacím úřadu FCC, poté zde byly i jisté náznaky kolující po internetu v tom duchu, že se firma chystá provést na letošním CESu velké prohlášení hodinek se týkající. A toto očekávání určitě nebylo zklamáno!

V Las Vegas bylo na tiskové konferenci dáno veřejně na vědomí, že se hodinky Kickstarter Pebble vydají ke svým sponzorům z webu Kickstarter již 23. ledna 2013. Firma Pebble má v plánu vyprodukovat na 15 000 hodinek týdně, což znamená, že to může trvat klidně až 6-8 týdnů, nežli se dostane i právě na vás.

Za oné situace, že sice nejste přímo sponzorem projektu a přesto hodinky chcete, pak to bude vyžadovat z vaší strany investici 150 USD a také si podle všeho budete muset počkat, až bude obslouženo prvních cca 85 000 sponzorů, jenž se rozhodli projekt podpořit, a tak mu vlastně vdechnout život. Ti mají mimochodem hodinky za levnější cenu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!