Hodinky Kisai Polygon a Kisai Maze

Publikováno: 27.11.2012 13:54 | Petr Hájek

Předpokládáme, že hodinky dnes většina našich čtenářů nosí spíše než kvůli akutní potřebě vědět, v jaké to vteřině dne se nalézají, v první řadě kvůli jejich celkově dobrému stylovému dojmu a tomu, jak výborně zdůrazní osobnost. Dnešní duo nedávných novinek je velmi netradiční, takže o to větší přitahuje pozornost.

1. Kisai Maze

Jestliže se u tohoto modelu určitě nemusíte něčeho bát, pak toho, že by snad náhodou někdo odhalil po letmém pohledu na vaši ruku, o jakou hodinu a minutu právě jde - vše je totiž ukryto za digitálním bludištěm. Tento nezvyklý model vypadá, že vyžaduje trochu zkušeností k tomu, abyste jej mohli správně používat, nakonec, určitě by bylo vrcholně trapné, aby hodinky svého majitele zdržovaly.

Kisai Maze je typem, jenž je dostupný v nerezové oceli, popřípadě jako černý model. Nechybí ani elektroluminiscenční podsvícení a docela rozumná cena - většinou při jejich nákupu narazíte na cenovky okolo 139 USD, ovšem nebývá výjimkou najít ani ceny okolo 99 USD.

2012-11-27-1

Zdroj: Engadget.com

2. Kisai Polygon

Dalším velmi povedeným kouskem v nabídce firmy je Kisai Polygon, který pro změnu neřeší nějaké vteřiny, ale disponuje přesností toliko +/- 1 minuta. A udává v podobě trojúhelníků a mnohoúhelníků, jaký je zrovna čas: trojúhelníky tvoří hodiny, desetiminutová období a vlastní minuta je ono mnohoúhelníkové číslo od jedné do desítky uprostřed displeje. Jak vidíte, jednoduchost sama!

Je evidentní, že podobný přístup není nic pro osoby, které mají rády vše na sekundu přesně. Rovněž řídit podle nich třeba letiště nebo nádraží by nemuselo dobře dopadnout... Tak či onak, zájemci si budou muset připravit 129 USD (výjimečně k vidění i okolo 99 USD).

2012-11-27-1

Zdroj: Engadget.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!