Hodinky Tokyoflash v nové dřevěné formě

Publikováno: 01.05.2013 13:10 | Petr Hájek

Firma, jenž je symbolem autorství nepochopitelných hodinek moderního věku, kdo jiný než Tokyoflash, se rozhodla, že rozšíří svoji nabídku o dalších pár modelů - najdeme mezi nimi osvědčené Tokyoflash Kisai Rogue SR2 a Kisai Stencil, jenž se ale pro dnešek oděly do slušivého dřevěného kabátku.

kisaistencil

Zdroj: Tokyoflash

Firma Tokyoflash měla prozatím vždycky "oko" pro hodinky, které označit za pouze kryptické by bylo hrubým podceněním jejich dojmu. Jde o to, že na standardně uvažující osoby působí asi jako právě nalezený mimozemský artefakt a dosti podobně vlastně i fungují. Ovšem, kdo zná jejich tajemství, zná i přesný čas!

Firma nabízí některé silně zajímavé modely, ale doposud si zde výhradní příznivce přírodních materiálů moc vybírat nemohl. Pro všechny podobně smýšlející dnes ale máme velmi dobrou zprávu - modely Tokyoflash Kisai Rogue SR2 a Tokyoflash Kisai Stencil nyní budou k mání i ve dřevě.

watchclose

Zdroj: Tokyoflash

Novinky mají být dostupné s displeji ve třech barvách: s červenou, zelenou a třetí je zatím zahalena tajemstvím, ovšem jeden by tipoval na modrou. Řemínek může mít prý několik barev také, pouze však bílou a černou (kůže).

Za oné situace, že vás již dívání se na hodiny na mobilu nudí a zastesklo se vám po době, kdy světu kralovaly staré dobré mechanické či digitální hodinky, můžete zkusit právě tyto a skvělým důvodem ke koupi vám budiž i to, že až do nynějšího pátku (psáno 1.5. 2013) oboje hodinky stojí jen 99 USD.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!