Hodinky Ulysse Nardin hrající song Franka Sinatry

Publikováno: 18.03.2013 13:29 | Petr Hájek

Sběratelé exotických hodinek již mohli svoje ruce položit na mnoho unikátních kousků - namátkou hodinky s DNA, měsíčním prachem, neuvěřitelně vzácnými kameny, o desítkách dalších ani nemluvě, dnes nám ovšem nadešel čas i na jiný typ osobitosti: máme tu hodinky věnované cele hudební legendě, Franku Sinatrovi.

2013-03-18-1

Zdroj: Bornrich

Za hodinkami stojí Ulysse Nardin a její nové stylové hodinky se jmenují "Stranger" (cizinec) a jak se dá očekávat, tuto melodii (plným názvem samozřejmě "Strangers in the night") mistra jazz-mana Franka Sinatry budou i tyto hodinky hrát, jelikož je to právě ona, která je zástupy jeho fanoušků pokládána za jeho největší trhák.

2013-03-18-1

Zdroj: Bornrich

Nic proti klasice (bez hlasu ale přinejlepším napůl, že ano...), ovšem standardní hraní songu každou hodinu doporučujeme změnit na jinou dobu (buzení není špatný tip), jelikož nechat se rušit celý den jakkoliv legendárním songem, to by po pár dnech bylo o nervy (a potažmo i spánek).

2013-03-18-1

Zdroj: Bornrich

Mechanismus hodinek je samonatahovací a pochází ze série UN-690. Velmi vítáme přítomnost tlačítka přímo na natahovacím šroubu, jelikož to urychluje celou operaci nastavení času. Hodinky spatřily světlo světa 13. března v Curychu, takže jde o relativní mládě.

2013-03-18-1

Zdroj: Bornrich

Mimochodem, málem bychom zapomněli na řemínek - ten bude kožený, přesněji z černé obarvené kůže. Sklo je zde ze safírového křišťálu. Zatím není známo, za kolik se hodinky budou prodávat. Jde ale o omezenou edici (v červeném zlatě) na pouze 99 kousků, takže za pěkný úsměv to určitě nebude...

2013-03-18-1

Zdroj: Bornrich

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!