Hodinky Victorinox Dive Master 500

Publikováno: 09.05.2013 08:03 | Jiří Hofbauer

Švýcarská značka Victorinox představuje kvalitní hodinky armádní třídy Dive Master 500, které jsou charakteristické svou robustní konstrukcí a řadou praktických funkcí. Původní model prošel v roce 2012 dramatickou změnou, která přinesla štíhlejší a graficky propracovanější verzi, v níž se propojuje rázná švýcarská armádní spolehlivost s moderní všestranností.

2

Zdroj: Victorinox Czech Republic

Barevná inspirace hodinek Dive Master 500 pochází přímo z přírody a přináší moderní odstíny, jako je černá, vínová, hnědá, šedá, khaki zelená či bílá. Klasické kulaté pouzdro hodinek je potaženo vrstvou „Black Ice“ nebo zlatým PVD povlakem. Přehledný design hodinek zahrnuje jemné svislé čáry přes celý ciferník, s výjimkou čistého kruhu ve středu, který vyznačuje vojenský čas. Jednosměrná fazeta označuje 20, 30 a 50 minut ve výrazných velkých arabských číslicích. Minutová ručička, velmi zásadní také k měření času při potápění, je vyvedena ve tvaru šípu či rozšiřující se šipky. U některých modelů je ručička po svém obvodu doplněna zářivou oranžovou barvou, která dodává celým hodinkám moderní vzhled. Ten je podpořen také novým zadním krytem z minerálního skla, díky němuž můžete spatřit samotný mechanický strojek hodinek.

3

Zdroj: Victorinox Czech Republic

4

Zdroj: Victorinox Czech Republic

K dispozici jsou 4 quartzové modely hodinek Dive Master 500 v černé, vínové, bílé či khaki barvě (se zlatým PVD povlakem) a velikostí pouzdra 38 mm. Nabídka dále zahrnuje také 2 křemenné modely v bílé nebo khaki zelené s 43 mm pouzdrem a 3 šedé, červené nebo hnědé verze s mechanickým strojkem a 43 mm pouzdrem. Všechny modely jsou maximálně odolné proti nárazu a díky safírovému sklíčku s antireflexní vrstvou také vůči poškrábání. Speciální vlastností je voděodolnost do 500 metrů, díky níž se hodinky stávají spolehlivým společníkem i při prozkoumávání hlubokých vod. Hodinky Dive Master 500 jsou vhodné nejen pro městský život, ale také do přírody, kde jejich odolnost i funkčnost napomáhá k objevování nových věcí.


Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!