Hollywoodský herec Trent Garrett a úspěšná česká modelka mají rádi český design!

11.02.2016 17:58 | PR

Populární hollywoodský herec a model Trent Garrett, známý z řady oblíbených seriálů a filmů, jako je například CSI: NY, nafotil se svou přítelkyní Terezou Kačerovou a dvouměsíčním synkem exkluzivní fotografie k Ponrepo #minidyzajn.

Stali se tak tvářemi Ponrepo #minidyzajn, který se uskuteční 20. února v centru Prahy v kavárn? kina Ponrepo.

“Ústředním tématem konceptu #minidyzajnu je setkávání. Jsme moc rádi, že se Trent Garrett rozhodl podpořit český design a české návrháře. Přijďte se inspirovat setkáním s vybranými designéry u jejich tvorby, kávy či koláčku!”, říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

IMG_9482_2

Zdroj: Dyzajn Market

IMG_8976

Zdroj: Dyzajn Market

IMG_9088

Zdroj: Dyzajn Market

IMG_9186

Zdroj: Dyzajn Market

IMG_9295

Zdroj: Dyzajn Market


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Tiffany představilo aplikaci Engagement Ring Finder Tiffany představilo aplikaci Engagement Ring Finder Tiffany představilo novou verzi oblíbené aplikace Tiffany Ring Finder, která dokazuje, že klenotník pravé lásky a nejkrásnějších... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!