HTC One v červeném bude co nevidět

Publikováno: 07.05.2013 11:54 | Petr Hájek

Za oné konstelace, že čekáte u určitého smartphonu nebo tabletu vždy na to, až se objeví jeho verze, která bude sedět k něčemu dalšímu, co již stylového vlastníte, pak byste si měli být dnes vědomi určitě toho, že se na trhu objevuje červená verze smartphonu HTC One.

HTC-One-Colors

Zdroj: HTC

I když, objevuje na trhu... To jsou trochu silná slova. Poprvé se červená verze ukázala na amerických stránkách HTC v oficiálních oznámeních jako tiskovka. Teď se však zjevuje i u prvního online prodejce - jde o anglický Handtec a zařízení zde bylo "out of stock".

Pro připomenutí si zdůrazněme znovu i to, co vás s tímto modelem čeká: 1,7 GHz quad-core Snapdragon 600, 4,7" 1080p displej, 2 GB RAM a 32 GB flashdisk. Dále, 4 Mpix kamera + další přední kus, Android 4.1 a přepracované uživatelské rozhraní Sense UI.

Model HTC One je aktuálně dostupný v obligátní (byť nejvíce univerzální) bílé a černé, takže červená verze je jistě přínosem, na druhou stranu, když už bylo HTC v tom, mohlo přidat i model modrý, zelený nebo žlutý... Ale dosti planého snění!

Cena rudého zařízení bude samozřejmě stejná, jako u jeho shodných bratří.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!