Hugh Jackman novým ambasadorem značky Montblanc

Publikováno: 28.05.2014 18:06 | Jiří Hofbauer

Pokud někdo zažívá úspěšnou etapu své kariéry, tak je to právě australský herec Hugh Jackman. Nejen že je oblíbeným hercem akčních i charakterních rolí, ale osvědčil se i jako moderátor a v poslední době díky muzikálu Les Misérables i jako zpěvák. Není tedy překvapením, že si ho značka MontBlanc vybrala jako svého ambasadora u příležitosti 90.let od založení značky.

Hugh Jackman for Montblanc 2014 1

Zdroj: Hugh Jackman for Montblanc 2014

Hugh Jackman for Montblanc 2014 2

Zdroj: Hugh Jackman for Montblanc 2014

Toto výročí se značka rozhodla oslavit speciálním plnícím perem Meisterstück 149. ostatně právě tohle pero bylo jedním z prvních modelů, které značka ve své hamburské továrně vyráběla.

Tělo pera je vyrobené z černé pryskyřice opatřené kováním pozlaceným červeným zlatem. Ručně vyrobený hrot z červeného zlata je ozdoben motivem odkazující 90.výročí značky.

Hugh Jackman for Montblanc 2014 3

Zdroj: Hugh Jackman for Montblanc 2014

„Jsme potěšeni z tohoto partnerství, které jsme s Hugh Jackmanem nevázali. Je ztělesněním všech atributů naší značky jako je elegance, talent a neskutečné zapálení podat co nejlepší výkon,“ uvedl Jérôme Lambert, generální ředitel společnosti Montblanc International.

A Hugh Jackman dodává: „Je mi ctí být součástí této rodiny s tak fascinující historii, kterou jsem vždy obdivoval.“

Součástí kampaně je i krátký film I Tell Stories v režii Martina Campbella, režiséra bondovek Casino Royale a Golden Eye.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!