Hvězdná kolekce Vans x Star Wars

Publikováno: 30.05.2014 14:21 | Jiří Hofbauer

Kdysi dávno, v jedné vzdálené galaxii… Kdepak! Včera a v centru Prahy kalifornská značka Vans představila limitovanou edici inspirovanou fenoménem Star Wars. Spojením klasických linií, střihů a printů legendárních postav z této filmové ságy vzniklo něco co vesmír ještě nezažil!

VanxStarWars_kolekce

Zdroj: Vans x Star Wars

Originální design vznikl zasazením motivů a postav z Hvězdných válek do klasický printů značky, které zdobily oblíbené streetové boty Vans už na jejich počátku. Kolekce tak nabídne pestrý havajský potisk s obrázky mistra Yody, camouflage print s Hvězdou smrti a Darth Vaderem nebo černobílý bandana potisk s vojákem impéria Stormstrooperem. Především ale slippers s motivem původního filmového plakátu Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje z roku 1977, které zaujmou nejen fanoušky filmu, ale i módní nadšence.

VanxStarWars_6

Zdroj: Vans x Star Wars

VanxStarWars_1

Zdroj: Vans x Star Wars

VanxStarWars_2

Zdroj: Vans x Star Wars

VanxStarWars_4

Zdroj: Vans x Star Wars

VanxStarWars_5

Zdroj: Vans x Star Wars

VanxStarWars_3

Zdroj: Vans x Star Wars

Všechny modely z limitované kolekce Vans x Star Wars budou k dostání exkluzivně ve flagship store Vans na pražském Chodově. Počet párů je omezen. Proto doporučujeme se zapsat na waiting list nebo co nejdřív si pro jeden pár zajít už tento víkend, kdy se kolekce dostane do prodeje.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!