Hydratační krémy must-have

Publikováno: 29.01.2013 15:49 | Václav F. Mensa

Že ženy mají v kosmetice větší výběr je nezpochybnitelná pravda. Některým mužům nevadí používat jak pánské, tak dámské avšak, té druhé části mužů se to příčí. V následujícím článku je seznam skvělých hydratačních krémů a značek které, ač určené ženám, jsou vhodné i pro Vás. Jen tak pro inspiraci....

mezzo

Benefit Total Moisture Fascial Cream

Krém lehký jako hedvábný šátek nabízí dokonalé vyživení a hydratování pleti. Příjemně nevtíravě voní a nezanechává mastný film. Jeho aplikace je taktéž zážitek. Prodáván je ve skleněném kelímku s korkovým víčkem a elegantní etiketou. Je vhodný pro normální a suchou pleť.

3

Zdroj: Benefit Total Moisture Fascial CreamPayot Crème Matifiante

Tento krém obsahuje složku kukuřičného škrobu který pohlcuje přebytečný kožní maz a zbavuje tak pleť nežádoucího lesku. Má gelovou texturu tudíž pleť nezatěžuje. Značka PAYOT staví svou podnikovou filozofii na dokonalé péči o pokožku a ve šlépějích své zakladatelky jsou veškeré přípravky vyráběny s lékařským dohledem.

2

Zdroj: PayotCrème de la Mer

Tato značka je legendární. Doslova legendární a to jak samotným výrobkem, tak i jeho cenou. Tento krém byl vyvinut vědcem Maxem Huberem jenž si při práci pro NASA popálil obličej. Nic mu nedokázalo pomoci a tak si stvořil vlastní přípravek z mořských čas který pomáhá obnovovat kožní buňky a je skutečně nedostižný jak v hydrataci pleti tak v boji proti stárnutí.

1

Zdroj: Crème de la Mer

La Prairie

Švýcarská značka poskytující krémy z přídavkem kaviáru se péčí dá srovnat s La Mer avšak cenou jej převyšuje. Vlastnit a používat krém od La Prairie je nejen znakem skvělé péče ale i jistého postavení.

4

Zdroj: La Prairie

Nivea

Ano, dá se koupit v každé drogerii a oproti předešlým klenotům je levná. Avšak, odborníci tvrdí že sama o sobě je klasická Nivea v modré plechovce to nejlepší pro hydrataci suché pleti. Používá ji Brigitte Bardot a údajně na ni nedala dopustit ani Marilyn.

5

Zdroj: NiveaPoužívat kvalitní hydratační krém není výsadou žen či metrosexuálů, ale povinností všech, kteří alespoň částečně dbají o své zdraví. Nesmíme zapomínat, že kůže je největší orgán lidského těla a svou péči si zaslouží stejně jako srdce či játra. Základními pravidly však jsou dostatečný pitný režim a čerstvý vzduch.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!