I správný chlap má s módou vztah

11.10.2013 10:22 | Jiří Hofbauer

Zapomeňte na předsudky a předpojatost zahrabte na dně skříně. Nebo ještě lépe – rovnou ji vyhoďte. Stejně ji na sebe už nechcete vzít – dobře to víte. Jen zabírá místo a cloní tak nejnovějším trendům. Nejen tato sezóna ale každá další, která po ní přijde, jí už přát nebude.

Současná móda pádí kupředu a je ochotná či dokonce lačná inovací a experimentů. Těch povedených, i těch, které teprve čekají až se vybarví. Věřte, že vrcholem stylu nejsou předem sestavené sety košile + kravata, které za výhodnou cenu pořídíte v supermarketu. Styl přece do krabice nezavřete.

Podzimní číslo magazínu LUI je plné módy. Není to ale nekompromisní diktát, který by vás chtěl cíleně zkoušet z toho co (ne)umíte a nachytat na neznalosti. Není to ani návod, kterého se musíte bezprecedentně držet abyste dosáhli cíleného výsledku. Tenhle barvitý zdroj inspirace ocení každý muž, kterému záleží na tom, jako tvář nastavuje světu.

LUI_1

Zdroj: LUI Magazín

LUI_2 2

Zdroj: LUI Magazín

LUI_3

Zdroj: LUI Magazín

LUI_4 (kopie) (1)

Zdroj: LUI Magazín

LUI_5

Zdroj: LUI Magazín

LUI_6

Zdroj: LUI Magazín

LUI_7

Zdroj: LUI Magazín

LUI_8

Zdroj: LUI Magazín

LUI_9

Zdroj: LUI Magazín


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!