I Vy můžete být Muž roku 2013!

Publikováno: 07.04.2013 22:29 | Michal Novák

Modelingové smlouvy ze všech stran, práce snů. Pracovní cesty po celém světě a davy obdivovatelek (a obdivovatelů). Přesně tak může vypadat třeba váš život přibližně za 4 a půl měsíce. Dne 23. srpna 2013 totiž proběhne již tradičně finále Muže roku, tentokrát 2013. Během této akce se můžete utkat s 11 dalšími pány z České a Slovenské republiky o to, kdo bude Mužem roku 2013.

Prohlédněte si finalisty Muže roku 2013! Dnes exkluzivně představeni!

2. nejrksánější muž M. Gardavský, David Novotný a Cesar Curt

Akci již tradičně pořádá David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha. Slavnostní večer proběhne pod taktovkou režiséra Rostislava Janků. Ale to už předbíháme.

Důležitá informace je, že se můžete Mužem roku stát i Vy! Pokud vám je 20 - 29 let a jste z České republiky (a optimálně vypadáte +- jako borci níže nebo lépe). Více podmínek není. Termín pro podání přihlášky je 30. 4. 2013. Přihlášky můžete vyplnit na webu muzroku.cz. Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteřé se utkají na slavnostním galavečer právě 23. 8. Muž roku není MMA, takže se nemusí bát přihlásit ani méně drsní jedinci. Tradičně probíhá pár promenád, pár rozhovorů a volná disciplína.

Casting pro Českou i Slovenskou republiku a poslední možnost se přihlásit proběhne 7. května 2013 v agentuře Jaro Management, Purkyňova 2, Praha 1, kde mezi 13 - 17 hodinou máte jednu s posledních možností se přihlásit na Muže roku.

finalisté 2012

A že si říkáte, že na finále byste možná měli, ale dál to nemá smysl, tak vězte, že minulý ročník se volili hned 3 zástupci pro mezinárodní soutěže Mister International a Manhunt International. Takže jakmile se dostanete do finálové 12 bude šance cca 1 ku 4 a o tom si slečny na Miss můžou nechat jen zdát.

David Novotný navíc umí a Muži roku se pravidelně umisťují i ve světové konkurenci hodně vysoko.

Ján Haraslín
Martin Gardavský a Cesar Curti
Robert AnderlePřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!