Ideální schodiště do vašeho domu

Publikováno: 11.06.2013 17:49 | PR

Pokud jste se rozhodli, že si necháte postavit zcela nový patrový domek, jistě se k tomuto problému jednou dostanete i vy. Řeč je o volbě toho správného schodiště. Určitě se i vy setkáte s mnohými firmami, které budou tvrdit, jak moc profesionální jsou, a co všechno nenabízí; nakonec zjistíte, že pravda je někde jinde. To však neplatí v případě SWN Moravia. Pokud se dostanete na jejich internetové stránky http://www.swn-schody.cz/, sami zjistíte proč. Třeba už jen sekce historie – dozvíte se, že tato zcela nenápadná firma má své čestné jméno i v zahraničí, kde nejenom čerpá inspirace, ale také mnohdy udává směr. Česká republika může být pyšná, že má takovou firmu, která může bez problému konkurovat zahraničním velkofirmám!

schody

Zdroj: www.swn-schody.cz

Od koho jiného si tedy zakoupit ty nejideálnější schody do vašeho domečku? Zde si totiž můžete ke schodišti vybrat téměř vše. Jako první je to samozřejmě celkový vzhled. Designy jsou opravdu neotřelé a oku lahodící, a nakonec možná budete řešit i dilema, které ve finále do vašeho domu zvolit. Pokud máte dům zařízen v určité barvě nebo ve vzoru, můžete si zcela bez problému vybrat, z jakého dřeva si chcete ony nášlapy na schody zvolit. Anebo si nechte poradit – je to zdarma a podané informace jsou pravdivé.

K takovému správnému schodišti se však patří mít i zábradlí. Se zábradlím je totiž vaše schodiště nejenže bezpečnější, ale v každém případě i hezčí. V sortimentu firmy SWN Moravia si můžete vybrat, zda byste rádi dřevěné či kovové zábradlí, přičemž z každého typu máte k dispozici nespočet různých provedení. Je to zcela na vás, jakou kombinaci si zvolíte. Jestliže jste se však dostali na výše zmíněné internetové stránky a absolutně si nevíte rady, neváhejte pracovníky této firmu kontaktovat. Oni sami totiž provádějí výrobu každého jednoho schodiště i zábradlí na míru, od neopracovaného dřeva až k instalaci finálního produktu u vás doma. Zkuste také zvolit třeba méně tradiční místo pro schodiště – jistě jste již v nějakém americkém filmu viděli schody vedoucí z kuchyně. Pokud jej umístíte strategicky, může vám takové místo pod schodištěm sloužit i jako úložný prostor, kde vám nic nezavazí.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!