In Jared We Trust

Publikováno: 27.06.2014 10:39 | Václav F. Mensa

Pokud existuje lidský chameleon, je to právě Jared Leto. Je mu dvaačtyřicet let, vypadá na dvacet, na hlavě měl odstíny které snad nejsou ani v mezinárodním vzorníku barev. Má velmi úspěšnou hudební skupinu, za své filmy získává řady ocenění a umisťuje se v žebříčcích nejlépe vypadajících mužů. Jared Leto evidentně zvládá vše a se svou skromností a pracovitostí je příjemným osvěžením v řadě všech samozvaných (nebudeme jmenovat Kardashianovi) celebrit.

jared_text_1
jared_5

Zdroj: Jare Leto for Flaunt Magazine, Facebook

V mládí začal studovat malířství na univerzitě ve Philadelphii. Díky svému zájmu o film však přešel na NYU kde studoval režii. Zde poprvé vytvořil krátký film. Sotva mohl tušit, že jednou získá Oscara a každý film, ve kterém se objeví bude naprostým trhákem. Je proslulý schopností transformace. Kvůli roli přibral desítky kilo, kvůli další vyhladověl na kost. Před přelomovou rolí ve filmu Requiem for a dream neměl několik měsíců sex a opět zhubl. Prý aby narkomana s duševními problémy zahrál lépe.

jared_text_2
jared_17

Zdroj: Tumblr

Jeho schopnost transformace je viditelná i v módě. Vypadá působivě v dokonale padnoucím bílém smokingu, který měl na cenách Akademie stejně jako v tílku a barevném saku na ulici.

Jared je posedlý vědou a organizací NASA. Navštěvuje muzea, miluje fotografie z Hubbleova teleskopu a dokonce navrhl sérii hraček ve tvaru raket a prodává je pod pseudonymem, který ve škole užíval při režírování Bartholomew Cubbins.

jared_15

Zdroj: Jaredleto.com

Je striktní vegan a tvrdí, že to je jediná cesta jak si udržet věčné mládí. Při pohledu na něj to stojí alespoň za zvážení. Co se jídla týče, nesnáší cibuli ale miluje cibulové kroužky a nemá rád čokoládu ale horkou čokoládu zbožňuje. Stěží tedy v Hollywoodu existuje rozporuplnější postava.

jared_text_3
jared_18

Zdroj: Tumblr

Co se jeho skupiny, 30 Seconds to Mars týče, patří k nejúspěšnějším formacím v těchto dnech. Do svých klipů obsazuje často jiné osobnosti z bussinessu. Za zmínku stojí Dita Von Teese v klipu "Up in The Air" a celá přehlídka přebalů časopisů v "City of Angels".

jared_13

Zdroj: Jaredleto.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!