Interaktivní závodní dráha Anki Drive

Publikováno: 22.10.2013 19:38 | Jiří Hofbauer

Určitě si vzpomenete na ty autodráhy, které jste doma měli jako malí. Skládali se do sebe jako puzzle, měly dálkové ovládaní s drátkem a autíčka měla vespod takové štečky, které přesně musely lícovat s drážkou, do kterých se autíčka zasazovala. Jenže doba pokročila. Ale autodráhy přetrvaly. Jen jsou spíše dotykové než kontaktní.

Společnost Anki Drive tak tímhle útočí nejen na současnou generaci dětí ale na všechny, kteří tuhle zábavu jako děti milovali a samozřejmě na všechny autonadšence.

Celá ta paráda obnáší půl centimetru vysokou, lehce srolovatelnou interaktivní závodní plochu po, které se najednou můžou prohánět až čtyři závodničky. Každé z aut má něco jako vlastní osobnost. Nějak se jmenuje a má silné i silné stránky. Navíc mezi sebou můžou komunikovat a vzájemně se vyšachovat. Trochu jako Transformers u vás v obýváku. V základním balení dostane auta dvě.

Protože je potřeba držet krok s dobou a taky aby jste se o své úspěchy mohli podělit na facebooku tak se auta ovládají pomocí aplikace aplikace stáhnutelné na iTunes. Což už napovídá, že závod může jet jen ten, kdo má iPod Touch, iPhone nebo iPad tedy mobilní zařízení s operaračním systém iOS.

Anki Drive stojí $ 199 a do prodeje jde už za 13 hodin! V redakci vážně uvažujeme, že se o Vánocích vrátíme do dětských let...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!