Interviews: Rozhovory roku 2015

Publikováno: 27.12.2015 21:04 | Jiří Hofbauer

Potkat s v líhništi módních trendů s Jakubem Polankou, cítit se juniorský mistr světa s Alexanderem Choupenitchem, vydat se na dobrodružnou cestu s Bear Gryllsem, vedle spisovatelky Barbary Nesvadbové si připadat jako skutečný gentleman, zažít podnikatelský úspěch jako Ladislav Blažek, díky Liborovi Podmolovi poznat, že rodina znamená nejvíc, překonat se s Alexem Minsky, a odhalit skutečné životní hodnoty s Lukášem Hejlíkem. Právě tohle jsou momenty, které se vám snažíme v rozhovorech předat.

Celkem patnáct osobností. Patnáct absolutně rozdílných mentalit s odlišným přístupem k životu. Patnáct zajímavých povolání. Přesto je něco spojuje. Něco víc, než jen fakt, že jsme s nimi dělali rozhovor. Jsou úžasní, inspirativní, obdivuhodní, krásní, silní, odhodlaní. Titul osobnosti roku by mohl náležet každému z nich. Co je tajemství jejich úspěchu? Rozhodli se své práci obětovat velkou část svého života, a tak se vlastně stala tím, čím jsou.

2015:polanka

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

2015:zejda

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

2015:bara

Zdroj: Harpers Bazaar Czech Republic

2015:lukas

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

2015:minsky

Zdroj: Archiv Alexe Minsky

2015:tomas

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

2015:tony

Zdroj: Archiv Tony Krypicky

2015:zuzana

Zdroj: Archiv Zuzany Osako

2015:libor

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

2015:repka

Zdroj: Lenka Hatašová

2015:bear

Zdroj: Archiv Beara Gryllse

2015:blazek

Zdroj: Blažek

2015:lindner

Zdroj: Lucie Kryštofová

2015:bond

Zdroj: Omega Watches

2015:alex

Zdroj: Dan Vojtěch / Red Bull Content Pool

2015:eva

Zdroj: Archiv Eva Doležalové

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!