Investice do nového roku

Publikováno: 05.01.2017 18:00 | Marek Michalec

Nový rok, nové výzvy a situace, na které je dobré být připraven. Investujte do věcí, které využijete, jsou kvalitní a vydrží vám déle než jednu sezonu. Výběr je samozřejmě ovlivněn vašimi finančními prostředky, to ovšem neznamená, že i za menší náklady se nedá pořídit kvalitní výrobek, který vám bude věrně sloužit dlouhou dobu.

Hodinky

Nejdůležitější doplněk ze všech, který vás bude provázet každým dnem. Není to levná záležitost, proto zkuste najít ty, které jsou víceméně univerzální a nehodí se svým stylem jen pro jednu příležitost. Musí vám také perfektně vyhovovat, to znamená – přehledný ciferník, hmotnost i materiál pásku. Pokud mají vydržet dlouho, dbejte na to, aby měly dostatečnou voděodolnost nebo vodotěsnost, kvalitní sklíčko ze safíru, kvalitní kůži pásku (telecí, vepřová) nebo ocel tahu a byly mechanické, ne quartzové, které potřebují k fungování baterii.

Longines, cena k doptání

Longines - k dopt†n°

Zdroj: Archiv značky

Boty

Rámové boty, jak jinak. Vyžadují sice mnohem více péče než ty lepené, ale vrátí vám ji i s úroky. Zajímavé je, že cena rámových bot a těch lepených se dnes už o tolik neliší. Rámové se přitom více přizpůsobí vaší noze, lépe vypadají a hlavně vám vydrží mnohem déle.  Když se poškodí, dají se poměrně snadno opravit. Podrážka je k vrchnímu dílu připevněna silným stehem, takže při opravě se jednoduše odpáře a podrážka se vymění. Pokud chcete jejich životnost ještě více prodloužit, nenoste je každý den, ale třeba obden, nebo si pořiďte dvoje a střídejte je.

Boty F.L. Popper, prodává Gentleport, 4.499 CZK

Gentelport - F.L. Popper - 4 499 Kü

Zdroj: Archiv značky

Oblek na míru

Každý muž by si ho měl jednou pořídit. Ten pocit, že je něco ušito jen na vaši postavu, podle vašich představ a kritérií... Pokud se vše povede, budete se v něm cítit jako v ničem jiném předtím - sebevědomě, pohodlně a výjimečně. Poznají to i ostatní, oblek na míru vypadá mnohem lépe než ten z konfekce, je více detailně propracován, můžete si nechat vyšít monogram, zvolit zajímavější látky a odstíny. Volte nadčasové, klasické barvy jako je například temně modrá nebo černá.

Oblek T. M. Lewin, cena individuální

Obleky na m°ru T. M. Lewin - k dopt†n°, individu†ln°

Zdroj: Archiv značky

Brašna

Opět každodenní záležitost. Na pracovní jednání, schůzky, přednášky a mnohé další příležitosti se bude hodit. Měla by být nejlépe z hovězí kůže, barvy, která bude zapadat do vašeho šatníku a bude ladit i s ostatními doplňky. Bavíme se o investici, při výběru si proto všímejte země původu a způsobu výroby. Neméně pozornosti věnujte také řešení úložného prostoru, který se odvíjí od toho, co a kolik toho s sebou dennodenně nosíte. Čím větší tím lepší tady rozhodně neplatí, když máte u sebe většinou jen laptop a nějaké papíry, kupte si opravdu brašnu, která tomu tvarem bude vyhovovat. Na víkend na chatu a další podobné příležitosti pořiďte víkendovou tašku. Kožená aktovka a weekend bag – více potřebovat nebudete.

Taška Le Premier, 10.990 CZK

Le premier - 10 990 Kü

Zdroj: Archiv značky

Taška Blažek, 9.990 CZK

Blaßek - 9 990 Kü

Zdroj: Archiv značky

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!