Iron Man 3 pro Androidy zdarma ke stažení

Publikováno: 26.04.2013 12:25 | Petr Hájek

O hře stavící na stejnojmenném filmu se mluví v komunitě ctitelů mobilní zábavy již pěkných pár týdnů, takže je na čase konečně odhalit, co to máme vlastně před sebou a zda si tato náležitost zaslouží vaši pozornost a finance.

Iron-Man-3-banner-640x312

Zdroj: Google

Tak, jak společnost Gameloft slíbila, konečně nadešla ona toužebně očekávaná hodina uvedení dalšího herního dílu série. Její oficiální verze se již nalézá na Google Play a je to docela Otesánek.

unnamed (1)

Zdroj: Google

Hardwarová stránka dopadla poměrně dobře, titulu stačí již Android 2.3 nebo cokoliv lepšího, nicméně s místem je to již horší, nárok na skoro 0,8 GB se v mobilech jen tak nevidí, takže si dejte pozor, přes co hru stahujete, ať nemáte za hodinu na měsíc po "neomezeném" mobilním českém FUP-ternetu...

unnamed (2)

Zdroj: Google

Ačkoliv se hra tváří jako že je ke stažení a hraní zdarma, pravda je taková, že se zde formou mikroplateb platí prakticky vše zajímavější. Nemusíte se rovněž bát, že by vám hra pokazila film, protože události zde probíhají rafinovaně těsně po něm. Hra má formu nekonečné běhačky / létačky, kdy prolétáváte levely a likvidujete oponenty.

unnamed (3)

Zdroj: Google

Veškeré zvuky vám zřejmě budou znít povědomě a ano, skutečně pochází z filmu vše, co z něj pocházet mohlo. To už je zkrátka úděl podobného typu her... Grafika je jedním slovem strhující a skutečně přetéká efekty. Inu, nezapře se, že hru dělal mistr mobilního akčního řemesla...

unnamed (4)

Zdroj: Google

Ve hře je trojice náhodně generovaných levelů: Malibu Shores, New York City a China. Dá se zde také odemknout postupně 18 různých obleků a ty pak lze všelijak upgradovat. Své umění boje zde zkonfrontujete se 4 epickými super-padouchy z Iron Manova světa: je tu Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser a M.O.D.O.K.

unnamed (5)

Zdroj: Google
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!